Prosinec 2011

31.12 Come on, let's go drunk!

31. prosince 2011 v 14:13 | Vidle. |  Chtěla bych život jako z pohádky..
Seru na Honzu.
Seru na mojí debilní sestru.
Seru na to , že nejsem miss. týhle díry.
Seru na pohledy ostatních a na svojí "Paranoju".

Ciaeou.
Asi si předělám design. Hmm^^
Napíšu si sem pár fakt, který dneska musím zapít.
One : Z Honzou je všechno na píču a je konec.
Two : Moje sestra mě sere celých mých 15 let a já jí dneska pošlu do prdele, jestli bude mít kecy.
"Tak na ní ser" AGR "To se ti řekne ty inteligence!"
Three : Šťastný konce neexistujou - Hlavně v lásce. = Ty čůráku nahoře, proč mě necháváš se zamilovat do takovýho kokota, s kterým nemůžu být?!
Four : Fuck my life! ♥ Fuck my dreams! Fuck my family! Fuck my lost friends!

All right.
Zlijte se za všechno špatný v roce 2011. Zlijte se a udělejte bordel - Klidně se ztrapněte, všichni to pochopěj. Zmlaťte ty který nemáte rádi. ..
Možná i řekněte pravdu těm co milujete. Já bych to udělala, ale nepotkám ho. A když ho potkám tak zdrhnu někam za keříček a budu nadávat a brečet. Vyfikněte se ať je vám aspoň ten poslední den v roce dobře z toho jak vypadáte.
"Mám se fajn je mi skvěle"
Já jsem smířená z tim jak je život nespravedlivej.
S realitou už dávno taky.
"Vykašli se na to zlato, ty nemůžeš za to , že mi je..tak jak mi je..Nejsi to ty, je to jen chemie" ♥28.12. Hi..I'm absoluttely cunt.

28. prosince 2011 v 22:31 | Vidle. |  Chtěla bych život jako z pohádky..
ON: Jsi zamilovaná?
ONA: Možná se mi někdo hodně líbí.
ON: Láska je fajn, ne?
ONA: Pokud je oboustranná, pak ano.
ON: On to neví? Tak mu to prostě řekni ne?
ONA: A jak Ti to mám říct? ♥
Hm^^
Tak něak jsem na Tebe začala srát co?
Já vím, já vím. Ale poslední dobou píšu spíš rukou. Na kompu toho napíšu hrozně moc , ale když to píšu - napíšu to tak krátce do pár vět ten den co mě sere. V každý stránce " Chybí mi".

25.12. O tom jak jsem prožila Vánoce.

25. prosince 2011 v 14:02 | Vidle. |  Chtěla bych život jako z pohádky..
No jo.
Vánoce už nevnímám jako dřív. Čas utíkal hrozně pomalu vteřina se zdávala jak hodina. S mojí starší ségrou jsme se dívali z okna na hvězdy a poslouchávali jak rodiče šoupou velké krabice po zemi pod stromeček. Měla jsem se sestrou dobrý vztah když jsem byla malá. Sice jsme se hodně krát rvali o bombóny nebo ona vyslíchávala můj řev, že si chci hrát. Bylo to jiný byli jsme jen my dvě. Byla to moje jediná kamarádka kterou jsem měla.

Veselé Vánoce 2011.

24. prosince 2011 v 11:36 | Vidle. |  Chtěla bych život jako z pohádky..
V roce 2011 jsem se odpoutala od osudové přitažlivosti Michala.
(* Sobecký a bezcitný. Lhář a děvkař.
Můj příběh z dlouhým koncem,
s dlouhým koncem karamelové tyčinky, která shnila hluboko v mé duši, karamel co mi zalepil oči a čokoláda v tvých očí, ano tuhle tyčinku už nikdy nemohu sníst. Nejkrásnější na tom je, že už nechci.)

22.12. Zamyšlená.

22. prosince 2011 v 22:22 | Vidle. |  Chtěla bych život jako z pohádky..
Věříte že se v zrcadle můžete vidět jinak? Přesněji odraz svojí duše?
Poslední měsíce se dívám do zrcadla a vidím holku z doslova kulatým obličejem , krásnýma velkýma očima a velkým, se sklony mířit k výšínám s fialovou tečkou na levé straně nosu, pod nímž je pusa celkem z úzkými rty a docela dost odstávající uši a zbytek hlavy poseté hnědýma , dlouhýma až na prsa,obarvenýma vlasama na kaštanovou barvu a ofinou, která mě svým dorůstáním nehorázně sere. Mám sice poblázněnou puvertální pleť, ale postupem času jen vidím jak všechno mizí. Nebyla jsem nikdy tlustá, ale ani hubená..Jsem tak akorát, nikdo by neřekl že jsem tlustá, protože se to nedá říct, ale myslím to i v opačném smyslu a to v tom že zkrátka hubená nejsem také. Nedalo by se říct, že nejsem se sebou spokojená..Proto tehle článek píšu protože jsem. Ale, přijde mi že se takovou vidím jen já.

Lipo feat. Beef - Naposled

20. prosince 2011 v 18:54 | Vidle. |  Nasadím sluchátka a jdu se projít..
Kdybych měl Kadilak,mohl bych Tě svést.
Mám jen prázdný kapsi a pak už nic..
Říkáš že nic nechceš, seš hodná to já vim jako frajer bez zázemí si moc nevěřim.

Ty chodíš do školy, já dělám brigády a vim moc dobře co tvý rodiče o mě říkali
"Evo ten neni pro Tebe s tim si nic nezačneš!"
Buď ráda , že se zajímaj ikdyž je to lež.

19.12. Come on, bitch! Start to live!

19. prosince 2011 v 21:04 | Vidle. |  Chtěla bych život jako z pohádky..
Miluju čokoládu, cítím se jak kdyby mi zálevala celé srdce do něžného kašmíru co uzdravuje moje srdce.Jen tak si teče z krku až tam na to místo. Říká se že celý život nevlastníme svoje srdce ale hlídáme ho pro někoho jiného. V tom případě možná tuším, co si nalhávám, vím že ho má on. Všude je romantická a hřejivá atmosféra, slyším klapot svých nových krásných bot jak jdu svojí obvyklou trasou kolem hlavní silnice k té zastávce. Pořád se vidím jak ze mě vychází radost když ho vidím jak brzdí se svým kolem u té zastávky dnes zamrzlé chladem. Tenkrát jsem cítila jak je rád, že mě vidí. Ale tenhle pátek, já nevím přišlo mi to jako by byl sklamanný. A já šíleně smutná, neprávem , protože mi napsal. Nepsal mi jako obvykle "Mě jako nezdravíš?! Se mi vyhýbáš? Totálně na mě sereš abys věděla..", ale ptal se mě jestli chodim z Kekym. "Cože?! Ne to fakt ne nechodim s nim ani z nikym jiným :DDD" "Aha mě to tak přišlo, ale jen z jeho strany".Dělal jakoby nic, ale nebylo to jako nic. Bylo to jiný a už napořád to bude takový chladný ne jako dřív. Má pravdu v poslední době se na mě lepilo tolik kluků.

17.12. MŮJ KONEC!

17. prosince 2011 v 21:16 | Vidle. |  Chtěla bych život jako z pohádky..
‎'VŠICHNI KLUCI JSOU STEJNÍ!'
... a kdo ti říkal, ať zkoušíš všechny ty štětko?
Jajajaj, poslední dva dny? Včerejší probrečenou vystřídaly nové boty za 3 000 , ale jestli boty zalepí to rozložený srdce tak mě poser..
Včera lilo jako z konve, kdybych si neudělala culík, tak by to dopadlo ještě hůř. Sešli jsme se s Kekym a přemýšleli jestli to má cenu chlastat venku, no - Jestli by to bylo na mě, tak bych na Střepinu (Hospoda) nikdy nešla. Já věděla proč mi trvalo takovou dobu vůbec vyjít těch 5 schodů "Ne..Ne..Nejdu prostě". Nechtělo se mi tam - Keky přemlouval T. čuměla do rámu dvěří, jo jenom jasnovidec by poznal na co myslí. Takže všechno bylo na mě jako vždy. Odhodlala jsem se vejít a plno, jeden kluk na mě promluvil "Jo a pak že nechodíš na Střepinu" já byla beze smyslů.."Cože?" . Chtělo se mi pryč sedli jsme si tedy do druhé místnůstky , kde posedávali staří páprdové a všichni na jednoho se otočili k 3 mladým lidem co si sedali ke stolu.My dvě si objednali rum z kolou a on pivo. Jelo to dál přišel Tomáš a René (Kekela bratr) a dali si pivo. Najednou Kekel povídá "Marťo to je on že jo?" a mě se na 10 vteřin zastavilo srdce, ten kdo si mýho psichickýho chaosu nevšimnul tak byl blázen, šel kolem našeho stolu Honza - samozřejmě všichni na mě civěli. A já ze sebe nevydala nic jinýho než - PANÁKA HNED! HNED! HNED! jenže jak lítal jeden za druhým tak po něakým třetím přišel znovu - Sedl si s přáteli k vedlejšímu stolu a to jsem málem skolabovala - Né že mě nepodravil, ale jen na mě koukal. Já jsem naschvál dělala jak hrozně děsně ho nevidím, že jsem si ho ani nevšimla, ale je jasné že věděl že o něm vím. Hrozně jsem se smála abych zastínila ten hrozněj pocit na pláč. Házela do sebe panáky jeden po druhým jak stroj. Snažila se vytratit z toho nepříjemného kolektivu..Nešlo to, všechno šlo kolem mě a já šla ven. Opřela jsem se o zeď a nadávala si, že jestli se rozbrečím tak jsem nehorázná píča. Nepozdravil mě, nic. Prostě ignor. ..Jako by mě ani neznal..

15.12. Cítím tvé rty jak se přibližují k mým náhle otevřu oči a ty jsi dávno pryč!

15. prosince 2011 v 16:57 | Vidle. |  Chtěla bych život jako z pohádky..
Tvůj úsměv když ti vykládám kraviny. Když u tebe máchám rukama a říkám ti něco co nedořeknu a ten pocit když mě štouchneš do ramene a směješ se ať to dořeknu. Ty hádky , že mu to nepovím a ať nežebrá. Ty chvilky kdy se k němu otočím zády a hraju si na naštvanou a on mě obejme a řekne, ať se nezlobím. Ty chvilky kdy sedím obkročmo na lavičce a díváme si do očí, ten krásnej trapnej moment kdy se začnem smát. Každý den když chodím kolem autobusového nádraží, slyším kroky a myslím že tam stojí a usmívá se na mě. Jenže sotva se otočím tak tam neni víc než jen prach. Pořád se vidím jak jdeme sněhem tou cestou do "Díry" abysme si konečně vypili to víno. Jak sedím na autobusáku zatímco on si pročítá jízdy a má narážky že se směju jak sluníčko na hnoji.

14.12. Kdo nikdy necítil lásku, veskutečnosti nikdy nežil.

14. prosince 2011 v 15:49 | Vidle. |  Chtěla bych život jako z pohádky..
"Začne to závistí , že už to nejsem já! Už mě nezdravíš je to náhoda. Že jsem nejlepčí? JÁ to přiznávám na všechny ostatní budu vždycky srát!"
Shrnu si svůj mizernej život do pár vět.
Miluju Honzu, kterýmu nestojím ani za napsání. Nestojím mu asi ani za hovno? Když mu přijde tak hrozně normální si začít z holkou a pak dělat že nic, ne nic já neexistuju. Už vůbec, vole. Mám nervní nálady, sotva jen přijde někdo domů už na něj vrčim a mám chuť vypálit ven někam do hajzlu a pustit si nasraný písničky a vyječet to do tmy. A vím proč, protože mě děsně sere že mě ignoruje! Jen tak si žije, baví se se spoustu lidí zatímco já čekám na něj, jak kdybych byla něaká hračka. Odejdi, vypadni umíš mě akorád ničit! Že tě to mrzí? Lži jen samé lži! Na hrej si, ať jsem další z těch z kterýma sis vytřel akorád tak prdel..Mmm..