13.12. I am totally alone.

13. prosince 2011 v 17:11 | Vidle. |  Chtěla bych život jako z pohádky..
Zůstala jsem přesně tak sama, jak to předpověděla Pája. Nezůstal mi nikdo, jenom ty debaty z Honzou, krásný vzpomínky, které on ani neví, on ani neví že jsem.Čtu si to pořád. Načmárala jsem článek, ale nepomáhá to mám v srdci díru, ona to nepochopí co mezi náma je, to asi nikdo. Je to divný, je a hodně. Jenže právě proto se mi to líbilo bylo to jiný, neobičejný a pořád je, u mě jo. Forever in heard. Pořád brečim, nemůžu přestat. Nemůžu být s ním tak proto. Dostal mě na kolena a bez něj nedokážu vztát!

Něakej říjen :
"Jojo proležela bych celý odpoledne s tebou nejradči :) " "neříkej :D jakto?" "Jojo vzala bych k tobě notebook a koukali bysme se celej den na filmy :) To by bylo fajn ne?" " :) jo to by šlo no a co tě to tak najednou popadlo?" "Nepopadlo :D" " :) a co se teda stalo ?" "Nic jenom jsem si tak říkala že by to bylo pěkný :) "
"víš co chci ?" "Ne to nevím" "jít teď s tebou ven" "Jo to bych taky chtěla :/ " " :(( co s tím?" "To kdybych věděla :("
"mě je to jedno mě si fuk"


Děkujuu pěkně.."jjá sem ti taky fuk tak jak ty na mě tak já na tebe :(" ":P Jo ty seš mi fuk ašla jsem za tebou do nemocnice ty jsi vtipný teda :D" "no ale šla si na krev a pak aby se neřeklo" "To sice jo, ale mohla jsem se obrátit a jít nekam do tramtárie" "jn a proč si nešla?" "Protože jsem chtěla jít za tebou? :O Žeby? :D" "proč za mnou?" "Tobě vadí že jsem za tebou byla když se tak ptáš?" "ne tvoje návštěva mě potěšila" "Tak to jsem ráda ;)" "promin jak jsem se k tobe tam choval" "Normálně jako vždycky :D" "fakt sem debil mam bejt rad že zajdeš a ja si toho vubec nevažim" "Tak to je špatný :P To bys měl no, víš jak byl pro mě těžkej ten velkej kopec? :DD" "je no :/ " "Ale prosimtě" "sem vůl vubec si te nevážim" "Hele, nenechal jsi mě umřít žízní to je hlavní a ani si mě nenakatil :) :P" "to je dobrý aspon za tebou nebudu muset chodit" "Tak ty bys za mnou nešel si myslím..." "ne asi..ne šel :) ale nechtěl bych se snucovat asi" "No právě takže bys nepřišel"

"Všichni jsou na mě zlý :D Jenom ty seš na mě vcelku hodnej :) :D " " :) ja vim to víš snažim se" "Kvůli mě? :P To kecáš :D " "jo kvůli tobě :)" "Tak to mě těší :P " "jj to sem rad :) " "A co kdy budeš moct ven za mnou? :)" "no ale ty můžeš za mnou ne?" "Ty mi to služíš :P " co ti ještě dlužím?" "Nic jenom bys se mnou měl jít ven mi to služíš :D" "jenom to? :/" " :P No, tak to nevím jestli ty o nečem víš tak povídej :D" "já ne" "já se s tebou někdy půjdu projít ok?" "Tak jo :)" "a co už maš nakyho fráju?" "Myslíš toho z futuramy? Hm bohužel ne, je už zadanej :DDD" " :) jinýho nemáš jo? " " :D ne ze Barney neni na holky takže..:/ To že tam nemá bejt :D" " :/ to se nemáš :) " "A co ty? :P " " jo :) jedna taková hodná pěkná by tu byla no :) "Jo? Tyo to je špatný :D :/" "proč? ty mi to nepřeješ?" "To víš že přeju ty blbečku :P :)" "no jen aby :) ;)" "Pro tebe jen to nejlepčí :P" "díky :)" "No vůbec neděkuj :) No já se klidím za dečkama :P Tak ať to vyjde :) Měj se"

Jo pak jsem se rozbrečela v posteli. Jenže nebyla to lež, on neni lhář a nikdy nebyl. Zastala bych se ho vždycky. Neni debil ani nic podobnýho ne to neni. Prostě spolu nemáme být nic víc.Hrozně ráda bych mu napsala že ho miluju , jenže kdyby byl svět tak lehkej tak bych tu nebrečela jak malá holka, heh odmýtnutá holka totálně na dně. Bez přátel. On mi nahradil všechno co ve mě chybělo, nahradil všechno a když se ted koukám do zrcadla, tak ve mě pořád chybí.Já vím že by to asi nepochopíte, ani moje nejlepší kamarádka mě nechápe. V tu dobu kdy jsem onemocněla se na mě každý díval z pohledem, že se všechno změnilo, litovali mě. Jenže pak se na mě díval on, a díval se stejně jako kdybych byla pořád stejná, vrátil mi život. Moje mamka 2 měsíce na to přišla o oko na které nikdy neuvidí, on tu byl a já se smála, protože tu byl ON! Stratila jsem dvě nejlepší kamarádky, jenže byl tu. Teď tu neni a já už nemám vůbec nic.
 


Komentáře

1 Samara Peroxid Samara Peroxid | Web | 13. prosince 2011 v 17:47 | Reagovat

:'( česko moje, keby som ti tak mohla pomôcť :'(

2 Michelle Michelle | Web | 13. prosince 2011 v 21:59 | Reagovat

ach zlatoo. do prdele. já se s tebou nejspíš vážně musím setkat! promluv si s tebou :) nechci aby ses trápila, ale vůbec nevím jak to udělat.
A k tvému komentáři: ano, chodíme spolu.. nejspíš..máme se rádi? nevím, připadá mi e se mi zase vrací ta krize co už tu byla,..nejspíš měl špatnou náladu.. ale do té doby než vybuchl tak byl v pohodě.. jenom najednou bum! a všecko bylo v prdeli.ingoruju, neomlouvám se mu, dělám že není. jo.. říkám s iněco podobného.. blbeček jeden debilní, já jsem nic neudělala, může za to on tak proč sakra nedoleze? asi mě už nemiluje tak, jak vždycky vykládal. ale mě už je to u prdele. až se vyléčím tak za ním zajdu nebo se s ním domluvím a půjdeme někam ven a na 80% si myslím, že se s ním rozejdu a konec prostě. :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama