14.12. Kdo nikdy necítil lásku, veskutečnosti nikdy nežil.

14. prosince 2011 v 15:49 | Vidle. |  Chtěla bych život jako z pohádky..
"Začne to závistí , že už to nejsem já! Už mě nezdravíš je to náhoda. Že jsem nejlepčí? JÁ to přiznávám na všechny ostatní budu vždycky srát!"
Shrnu si svůj mizernej život do pár vět.
Miluju Honzu, kterýmu nestojím ani za napsání. Nestojím mu asi ani za hovno? Když mu přijde tak hrozně normální si začít z holkou a pak dělat že nic, ne nic já neexistuju. Už vůbec, vole. Mám nervní nálady, sotva jen přijde někdo domů už na něj vrčim a mám chuť vypálit ven někam do hajzlu a pustit si nasraný písničky a vyječet to do tmy. A vím proč, protože mě děsně sere že mě ignoruje! Jen tak si žije, baví se se spoustu lidí zatímco já čekám na něj, jak kdybych byla něaká hračka. Odejdi, vypadni umíš mě akorád ničit! Že tě to mrzí? Lži jen samé lži! Na hrej si, ať jsem další z těch z kterýma sis vytřel akorád tak prdel..Mmm..


Nejhorší na tom je že tomu nevěřím. Takový byl Michal ale Honza? Ne. Přijdu si jak ta nána Martinka, omg vždyť jsem to na něm viděla jak ho sralo že jí vůbec vidí. Nenávidí ji. Šel se mnou za ruku a hned vyjel "Ježiš marja Vack****" . Já se kurva ani nedivim že má pořád tak děsnej strach že se na něj vykašlu a že podle jeho rozumu si najdu jinýho. Asi si teď umanul že opravdu na něj seru. Jeho kámoš mu to hned vyžvanil že mě viděl s jiným a stačí těch keců co jsem mu řekla aby si začal myslet že jsem kurva. Měla bych být rozumná a už toho nechat, vždyť všechno co píšu nemá smysl. Pořád na něj myslím a říkám si, "Slyšim jak na mě křičíš co to dělám, když lezu na tu římsu..", namlouvám si.."Směju se sám sobě, vždyt to co píšu jsou sračky, blbý a naivní..".
Ve škole už mě to začíná srát , samý namyšlený krávy co na mě čuměj jak kdybych přilítla z Marsu. Když jdu do školy, tak myslim jen na to až půjdu zpátky. Celý hodiny si čmárám srdíčka do sešitu a sním o tom jaké by to bylo kdybych si oblíkla to a to a šla s ním ven a on mi vrátil zase tu sílu a bylo by mi fajn. Krávy z naší třídy , královny 9.B se na mě tvářej jak na vetřelce a já mám chuť vzít flašku a omlátit jim to o hlavy. Nemám ve škole nikoho, nikdy jsem neměla. Držím se zuby nechty s falešným přátelstvím jedný holky, která se mnou sedí v lavici a chodí se mnou po škole a tak. Nedávno jsem o volné seděla v prázdné třídě sama a koukala se z okna, myslela jsem na něj. A pořád dokola si opakuju "Kurva vždyt on byl jedinej.."..Jo jedinej co mě měl rád. Jedinej a teď se na mě taky vysral.
Sestra mi nedávno dala facku, za úplný hovno na mě vyjela. Já jsem měla červenej xsicht a rozbrečela jsem se a ječela na ní že to posrala. Pak když se uklidnila se mi omluvila a divím se že jsem v hlouby duše cítila jak moc to chápu ikdyž jsem to schytala já a pro nic za nic."Promiň" "To je v pohodě." Máma je věčně nasraná sotva přijde domů už ječí. Táta se mi akorát tak umí srát do života a myslí si že mě děsně těší ty jeho zkurvený narážky. Každej se mě pořád na něco ptá, a já mám chuť ječet "Mě to do píči nezajímá!". Tak něak jsem se začala soustředit jen na sebe, když mě bylo nejhůř taky utekli tak ať si vyřešej ty svoje problémy taky sami. Utekli kromě něj, já vím opakuju ale jenom já vim jak děsně mě to pomohlo. On jedinej mi pomohl. Cukrovka mi zničila život a já mám pořád sílu se smát. Pořád se budu smát, mě smích nepřejde nikdy. Vždycky když se to schyluje k tomu že bych se složila si vezmu svetr a tepláky a jdu ven a zpívám tak nahlas že probudím milion lidí kolem sebe. Jenže mě je to fuk, v podstatě je mi fuk všechno. A víte co si myslím?
"BEZ LÁSKY STOJÍ ŽIVOT ZA HOVNO. ŽIVOT = LÁSKA."
 


Komentáře

1 Awesome^ Awesome^ | Web | 14. prosince 2011 v 22:27 | Reagovat

Rozbrečela jsi mě:'( Hodně! A víš proč? Protože jsi přesně vystihla mě. Nechtěla jsem si to nikdy přiznat, ale mám to tak. Alex mě ignoruje, ve třídě nemám nikoho a každej má jen blbý narážky. Moje nej kámoška se se mnou taky nebaví a ta co je nej teď se mnou .. se chová prostě .. tak. Nevím jak to popsat. Prostě dává přednost jiným lidem než mě.
Všechno mě sere, furt špatná nálada, každou chvíli výbuchy vzteku, pošlu všechno do prdele třeba když s fotrem děláme úkol .. on pak odejde já počítám dál a mezitím se uklidním a on zas přijde a už je to v pohodě. Na všechny jsem protivná a prostě chybí mi jen jedno! ON! Chtěla bych moc přestat, tak moc bych chtěla .. jenže to nejde:(.. vždyť už to takhle trvá tak nějak rok a půl :(..a on mi vždycky zblbne hlavu. Sakraa. Musíme si nějak navzájem pomoct! ://

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama