17.12. MŮJ KONEC!

17. prosince 2011 v 21:16 | Vidle. |  Chtěla bych život jako z pohádky..
‎'VŠICHNI KLUCI JSOU STEJNÍ!'
... a kdo ti říkal, ať zkoušíš všechny ty štětko?
Jajajaj, poslední dva dny? Včerejší probrečenou vystřídaly nové boty za 3 000 , ale jestli boty zalepí to rozložený srdce tak mě poser..
Včera lilo jako z konve, kdybych si neudělala culík, tak by to dopadlo ještě hůř. Sešli jsme se s Kekym a přemýšleli jestli to má cenu chlastat venku, no - Jestli by to bylo na mě, tak bych na Střepinu (Hospoda) nikdy nešla. Já věděla proč mi trvalo takovou dobu vůbec vyjít těch 5 schodů "Ne..Ne..Nejdu prostě". Nechtělo se mi tam - Keky přemlouval T. čuměla do rámu dvěří, jo jenom jasnovidec by poznal na co myslí. Takže všechno bylo na mě jako vždy. Odhodlala jsem se vejít a plno, jeden kluk na mě promluvil "Jo a pak že nechodíš na Střepinu" já byla beze smyslů.."Cože?" . Chtělo se mi pryč sedli jsme si tedy do druhé místnůstky , kde posedávali staří páprdové a všichni na jednoho se otočili k 3 mladým lidem co si sedali ke stolu.My dvě si objednali rum z kolou a on pivo. Jelo to dál přišel Tomáš a René (Kekela bratr) a dali si pivo. Najednou Kekel povídá "Marťo to je on že jo?" a mě se na 10 vteřin zastavilo srdce, ten kdo si mýho psichickýho chaosu nevšimnul tak byl blázen, šel kolem našeho stolu Honza - samozřejmě všichni na mě civěli. A já ze sebe nevydala nic jinýho než - PANÁKA HNED! HNED! HNED! jenže jak lítal jeden za druhým tak po něakým třetím přišel znovu - Sedl si s přáteli k vedlejšímu stolu a to jsem málem skolabovala - Né že mě nepodravil, ale jen na mě koukal. Já jsem naschvál dělala jak hrozně děsně ho nevidím, že jsem si ho ani nevšimla, ale je jasné že věděl že o něm vím. Hrozně jsem se smála abych zastínila ten hrozněj pocit na pláč. Házela do sebe panáky jeden po druhým jak stroj. Snažila se vytratit z toho nepříjemného kolektivu..Nešlo to, všechno šlo kolem mě a já šla ven. Opřela jsem se o zeď a nadávala si, že jestli se rozbrečím tak jsem nehorázná píča. Nepozdravil mě, nic. Prostě ignor. ..Jako by mě ani neznal..


Z toho faktu sem se skládala k zemi, když jsem ho viděla ty vlasy , ta bunda o kterou mi můj piers na nosu odlítnul někam do hajzlu. Ten úsměv. Nadechla jsem se a chtěla se vrátit zpět když před hospodou stál. Viděl mě, koukal se na mě a já jsem zdrhla zpátky za roh. Zpanikařila jsem nevěděla jsem co mám dělat?! Jít kolem něj dovnitř? To jsem nedokázala. Určitě bychom se pozdravili a začali spolu mluvit, jenže teď je pozdě na něaký kdyby. Utekla jsem na nedalekou lavičku kde jsem se pořád přemáhala k tomu abych nezačala histericky brečet a šílet - šílet z toho, že teď už se vlastně oficiálně neznáme. Ani jeho nejlepčí kamarád mě nepodravil..Jako bych ani neexistovala. A to jsme nedávno všichni tří seděli na lavičce a bavili se. Přijde mi to jako vtip. Když jsem se vrátila nebyl tam ano Honza ani jeho kamarád. Určitě šli řešit to jaká jsem píča a ať se na mě konečně vysere. Nemohla jsem být "Oukej" chtěla jsem aby za mnou přišel řekl "Marťo pojď ven" a já bych šla a ..Moje trapný snění co? Všechno jsem si posrala sama, když už jsem musela opravdu domů, myslím že jsem vzrušila velký rozruch tím jak jsem se nečekaně zvedla hodila kabelku na rameno do ruky bundu a vystřelila z dvěří pryč, hrozně jsem se rozbrečela v tu chvíly jsem si hrozně přála aby tam byla Pája. Ta mě vždycky chápala a objala mě, hned věděla co se děje. Hrozně mi v tomhle ohledu chybí. Terka jen mlčí a nevnímá mě. Z Pájou jsem si volala 4 hodiny a řešili co mu mám psát.. :D :'( A nebo Denča, tý jsem všechno líčila na našem hřišti nejmín 2 hodiny. Teď jsem probrečela celou noc a čekala "ZAVOLEJ MI". Nezavolal. Jsem beznadějně v prdeli. Hrozně potřebuju slyšet Páju, slyšet jak říká ty její plány "Hele..Prostě na něj ser bude to fajn on to udělal protože.." vždycky měla co říct. Zůstala jsem totálně sama, je mi zle. Je mi smutno, chybí mi MILUJU HO, myslím na něj - ALE UŽ NEMŮŽU! MUSÍM ZAPOMENOUT!
Celou cestu do německa jsem snila o tom, jak mu píšu tu upřímnou zprávu, že ho miluju. Pořád jsem nás viděla spolu, je mi to pláče. Včera, když jsem ho viděla jak kde v Gymplu , bože jo..To je ten kluk - Ten chytrej, hodnej, vtipnej, výbušnej, optimistickej a zkrátka úžasnej Honza kterýho chci. Jak jsem se vrátila na místo už jsem se nesmála, málem jsem se rozbrečela..Koukla jsem na něj a on na mě taky koukal sklopila jsem smutně oči dolů a zpět ke stolu. Bylo mu jasný , že jsem smutná. On to vždycky poznal. Keky mi dvakrát večer volal, asi chtěl vědět jestli žiju jenže já mu to típala, nechtěla jsem aby mi volal, chtěla jsem aby mi zavolal Honza, čekala jsem..Před Terkou jsem vipadala jak píča, jak kdyby si všechno co píšu vymyslela, všechny ty venky a že veskutečnosti on mě NEMÁ RÁD, a že mě jen využil atd. Jenže neni to tak. Kdybyste viděli jak na mě koukal. Myslela jsem že mi uteče srdce nekam do atlantiku.Ještě jak kluci šli ukázat náš tučný lístek k jejich stolu a oni na ně začali ječet, jo dokonce i Honza a to mě zaskočilo, že jsou to "Socky". Veděla jsem že z toho jde nasranost že jsem tu s nima. Slavil 16 a já mu je totálně zesrala. Bravo Martino JSI NAPROSTÁ KRÁVA.+ Alone forever.


 


Komentáře

1 Renett ♥ Renett ♥ | Web | 17. prosince 2011 v 21:40 | Reagovat

ono to prejde, neboj..

2 Slečna Nebezpečná ♥ Slečna Nebezpečná ♥ | Web | 18. prosince 2011 v 12:24 | Reagovat

Ahoj, sťahujem sa z graphics-dreams na http://r-enett.blog.cz/ :) Tak si ma prosím prepíš a napíš si ma ako Slečna Nebezpečná ♥ :)
Dúfam, že budeme aj naďalej SB :)

3 Terezz Terezz | Web | 18. prosince 2011 v 12:42 | Reagovat

Přejde to!
Ale máš pravdu v něčom

4 Michelle Michelle | Web | 18. prosince 2011 v 20:12 | Reagovat

ty vole. tak vidím,že ty si to celé měla taky hrozně moc divoké.
zlato. do prdele. proč se pořád cpe do života? proč tě musí srát. já nechci aby tě sral. já tě chci šťastnou. sakra!co můžu udělat pro tebe? nic moc. já vím. tak ti pošlu alespoň virtuální "hug"
*huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuggggggggg*
máš ho? doufám, že k tobě přišlo moje :* musíme být silné ♥

5 Awesome^ Awesome^ | Web | 18. prosince 2011 v 21:40 | Reagovat

Martinko, bude to v pohodě! Nejsi kráva a nezesrala jsi mu to. Zesral si to sám, tím, že za tebou nešel a nepovídal si s tebou nebo tak.! Jednou se ti povede zapomenout a budeš šťastná. Opij se, ale né moc, a směj se všemu .. to je nejvíc v pohodě a fajn! Nechci aby jsi byla smutná. A sama nejsi, je blbý říkat, že máš mě, když jsem od tebe někde v prdeli, ale určitě se s kámoškama zase usmíříš!♥

6 miss. bloody Scars miss. bloody Scars | Web | 19. prosince 2011 v 20:37 | Reagovat

Ajéé, pořád trable s tím jedním :( Já si ani nepamatuju, jestli jsem byla někdy takhle zamilovaná. Nevím jestli ti závidět, nebo být za to ráda. - Teď se asi praštíš do hlavy, a řekneš si "jak mi proboha může závidět?" - to víš, když se ocitneš v situaci, kdy máš pocit, že ti absolutně nikdo nechybí a že si k nikomu neumíš vytvořit takovej vztah aby ses zamilovala, začneš si říkat, jestli něco není špatně. Chci se zamilovat, i kdyby to mělo být neopětovaný - hlavně jen proste cítit něco jinýho, než náklonost ke kamarádkám, nebo lásku k rodičům. Na druhou stranu - hmmm, teď jsem chtěla napsat "vím jak se cítíš", ale to byl popřela všechno co jsem před chvílí napsala. Nevím jak se cítíš, a ani nevím všechno co se mezi vámi stalo. Možná seš masochistka a ráda se vyžíváš v bolesti :D - ehm, sakra, zase mluvím o sobě - nevermind. Když ti řeknu, že ti je patnáct, a že všechno vidíš až moc černě a že jednou to bude lepší, budu pokrytec, protože jsem v tom věku brala stejně. S odstupem času ale stejně zjistíš, že mám pravdu... teď ale ten čas ještě nepřišel. Každopádně hlavu vzhůru, nevím jestli říct, aby ses na něj vysrala, nebo se užírala. Každýmu prostě podle chuti. Jednou si stejně řekneš, že už tě to nebaví a ty city odvane vítr. Stačí jen počkat a věnovat pozornost něčemu jinému ;) .... hehe, jsem se rozkecala, a tobě to stejně asi nepomůže - máš povolení mě s klidem poslat do prdele :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama