19.12. Come on, bitch! Start to live!

19. prosince 2011 v 21:04 | Vidle. |  Chtěla bych život jako z pohádky..
Miluju čokoládu, cítím se jak kdyby mi zálevala celé srdce do něžného kašmíru co uzdravuje moje srdce.Jen tak si teče z krku až tam na to místo. Říká se že celý život nevlastníme svoje srdce ale hlídáme ho pro někoho jiného. V tom případě možná tuším, co si nalhávám, vím že ho má on. Všude je romantická a hřejivá atmosféra, slyším klapot svých nových krásných bot jak jdu svojí obvyklou trasou kolem hlavní silnice k té zastávce. Pořád se vidím jak ze mě vychází radost když ho vidím jak brzdí se svým kolem u té zastávky dnes zamrzlé chladem. Tenkrát jsem cítila jak je rád, že mě vidí. Ale tenhle pátek, já nevím přišlo mi to jako by byl sklamanný. A já šíleně smutná, neprávem , protože mi napsal. Nepsal mi jako obvykle "Mě jako nezdravíš?! Se mi vyhýbáš? Totálně na mě sereš abys věděla..", ale ptal se mě jestli chodim z Kekym. "Cože?! Ne to fakt ne nechodim s nim ani z nikym jiným :DDD" "Aha mě to tak přišlo, ale jen z jeho strany".Dělal jakoby nic, ale nebylo to jako nic. Bylo to jiný a už napořád to bude takový chladný ne jako dřív. Má pravdu v poslední době se na mě lepilo tolik kluků.Kdyby jen viděl jak jsem na něj křičela jen co na mě šáhnul, celá ta moje společnost byla na palici - Ehm tak s timhle jsem měla dost velký úlet a pořád se na mě lepí, jo tamten se v Retru na mě totálně nalepil a udělal mi z krku atomovou bombu, hm a tenhle na mě od tý doby co ho znám kouká jako bych místo hlavy měla hamburger. Bylo to šílený, když se nad tim zamyslíte jsem něco jako oběť. Bylo mi tak děsně na nic , kéžbych se mohla spokojit s tim co mám. Jen tak si uhrát pár dalších pochybných úletů a zalilo by mi to těch 7 prázdnech místnůstek v mým srdci. "V srdci mám sedm dveří a od nich klíč ti dám.."Jenže to nejde, každý ten úlet jsem si nesmyslně vyčítala a cítila jsem se jak kurva.A to nejsem přece já...Pořád jsem se dívala jeho směrem, vždycky jsem cítila jeho pohled jak na mě kouká. Cítim pořád ten dech na mý tváři když z hluboka dýchal při každým polibku, když jsem se na něj koukala nemohla jsem ho najít. Kdo je to? Proč miluju toho kluka, který dělá že mě nezná?..Srdce: Ne to nemůže být on, kdyby byl byl by tu s tebou..Rozum: Nepřemýšlej nad tím, jdi se zpít..
Páteční aférka skončila v jeho hlavě normálně jako vždycky. Prr potkal jsem Martinu, nepozdravili jsme se a hotovo, zbalil jsem si něakou holku v Retru a užil jsem si to. Mezitim já brečela jak kdyby mi někdo řekl, že jsem ta nejšerednější osoba na světě. Po včerejšku sem zaskočená, proč jsem brečela kurva když on dělá jako by nic a to mi napsal po dlouhý době. Haha, už ale nenapíše nikdy. Čekala jsem na esemesku "Jdeš ven?" , ale nepřišla, že by ta zaříkávadla z bravíčka nevyšla?!

Každý pondělí jsme byli spolu.

Kolikrát jsme ten samý týden šli i ve středu. Teď jsme spolu nikde nebyli asi 4 týdny, takže se dá říct zaokrouhleně měsíc. Ale spíš necelých 28 dní, to slovo mě děsí. Hlavně že JI tam měl, tu kozu z Paletky, tu kozu co se tlemila vedle něj do telefonu když si tak záhadně zpíval "Zvedni to ty kurvo, zvedni to ty kurvo". Už v tý době mi nepsal, musela jsem mu napsat já proč si o mě myslí, že jsem kurva. On samozřejmě nechápal o čem to mluvím a řekl že jestli to řekl tak to nemohlo být na mě a že se omlouvá. Odpustila jsem mu to, ale pořád ve mě sálá ten oheň mu dát facku. Bylo to nechutný, naprosto. A ta káča mě každým dnem sere víc.Sere mě jak mě sraly ty dvě káči u něj na postely v nemocnici, jak se zvedli a raději odešli a koukali na mě jak na totálního Lůzra. Jediný co mě uklidňuje je fakt že neni hezká, ale je s nima všude. Sere mě tohle : JÍ POZVEŠ, ALE MĚ NE JO?! A to se mnou máš věcí. Jo pořád citim tu hrůzu v sobě jak jsem seděla v Hospodě. Beznaděj. Smutek. Strach. Vztek. Alkohol. Faleš.
Vzpomínám na ty chvilky, ale to je poslední co můžu dělat. Nepopřála jsem naživo z malou pusou na tvář jak jsem si plánovala a ani mu nepopřeju hezký svátky.Ne.
Prostě mě odsunul na druhou kolej, znám jeho aroganci kdy mávne rukou a nalže si že mě nepotřebuje.Pořád se podceňuje a proto nikdy neměl to co chtěl. Odešel sklamanně když viděl jak se objímá z jiným a děsně nenáviděl, a nebo odešel z pocitem , že končí.Ve skutečnosti se cítim jako kretén. Teda kretén v tom momentu co si teď vybavuju - To pondělí, u tý lavičky jeden kluk říkal.."Tak co jak to jde z tou z Lesný?" dál si to nepamatuju, vybuchlo mi srdce v hlubokou závrať která by se mě zmohla kdybych si nehrála na kliďase. Celou dobu co jsme odešli jsem měla chuť umřít a taky že na to byla doba protože byl divnej, mlčel a chodil jak duše bez těla . Nudila jsem ho?! Ne protože po chvíli jsme se muchlovali pod stromem. "Chceš víc holek najednou" " :D " "Co?" "To by..no radči mlčim :D" . Takže vlastně říkal ano jako ho znám, souhlasí. V tom momentu u kompu mě popadla další beznaděj a chuť se vyřvat. A teď mi došlo, že to tak asi je, že jsem KURVA byla jen jedna z těch VÍC. Končim najdu si kluka z hezčí prdelí ..Líbá jak z těch romantických telenovel..Kurva co to meleš?! Zapomeň na něj. Když on je tak úžasný ..NE neni užasný koukni co z tebe udělal - TROSKU! Mě je to fuk udělala bych pro něj vše..Přestaň mlejt takové kraviny! Nedostaneš ho tak už ZMIZNI!
...
Píšeš sem akorád sračky, sama víš že je konec. Přiznej si to ty trupko pitomá začni žít! Začni zase volně dýchat a BEZ NĚJ! Ah sakra nepiš že to nejde! Jde! Musíš si to přiznat - Konec, stop. Už se ho nikdy nedotkneš, už ho nepolíbíš už ho nikdy neuvidíš, už to nebude jako dřív...

God, you know I really love him,understand why I can't go on without his hugs,touching and sweet kiss.(He think I'm happy because I just kept playing.)
 


Komentáře

1 Slečna Nebezpečná ♥ Slečna Nebezpečná ♥ | Web | 19. prosince 2011 v 21:20 | Reagovat

hlavu hore.. on si ťa nezaslúžii... si preňho až príliš dobrá ♥

2 Awesome^ Awesome^ | Web | 20. prosince 2011 v 15:06 | Reagovat

Zlatíčko, uvidíš, že se najde lepší! Vím, že ti to píšu pořád, ale už nevím jak ti pomoct:(' a sakra, jak moc bych ti chtěla! :((♥ víš, že to máme tak nějak podobně a prostě se z toho musíme dostat!♥
máš nejúžasnější články!♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama