Prosinec 2011

13.12. I am totally alone.

13. prosince 2011 v 17:11 | Vidle. |  Chtěla bych život jako z pohádky..
Zůstala jsem přesně tak sama, jak to předpověděla Pája. Nezůstal mi nikdo, jenom ty debaty z Honzou, krásný vzpomínky, které on ani neví, on ani neví že jsem.Čtu si to pořád. Načmárala jsem článek, ale nepomáhá to mám v srdci díru, ona to nepochopí co mezi náma je, to asi nikdo. Je to divný, je a hodně. Jenže právě proto se mi to líbilo bylo to jiný, neobičejný a pořád je, u mě jo. Forever in heard. Pořád brečim, nemůžu přestat. Nemůžu být s ním tak proto. Dostal mě na kolena a bez něj nedokážu vztát!

12.11./ Kdybys ty měl jídlo a já umírala hlady, tak bych za tebou stejně nelezla!

12. prosince 2011 v 17:04 | Vidle. |  Chtěla bych život jako z pohádky..
Tento týden je téma "Pravopis" takže se budu snažit udělat co nejvíc chyb abych nasrala okolí. "Myluju Honzýčka". Tak něak tenhle blog stojí na mým vzteku, název mluví sám o sobě "Naser si a drž hubu!". Pár lidí se asi diví, proč začínám znova, ne neni to protože nedokážu dejchat svoje bývalý články, ale protože jsem nesnesla že ona čmuchá každej článek co je vteřinu publikovanej. Pak mi akorád Tomáš píše, že jsem Jí (Mojí bejvalé kamarádce Páje) prý řekla že se se mnou kousal v Retru.No je jasné ,že si to četla a nakecala mu že jsem jí to říkala. Hned už bylo jasné že kliknu na "Založit nový blog", sice on to vzal v pohodě a smál se stejně jako já, ale i tak jsem naštvaná protože vypadám na bonzačku, jak kdybych se vykousla z králem nebo co..

Tak ale bacha!

11. prosince 2011 v 18:49 | Only Vidle.
Mám už 4 blog, a nemíním tu mít někoho kdo se najednou promění v mrtvýho brouka. Jak začala škola, všichni na blog zapomněli. Já vím, jen kdyby to napsali , že na to serou. Mějte to napaměti jinak mažu, bezcitně!

Proč chceš spřátelit?
Budeš se blogu věnovat?
_________________________________
(Adresu si najdu ve Webu)
+ Něaké zvláštní přání máš?
(Například nepsat adresu ale jen jméno atd.)

Mých milion článků...

11. prosince 2011 v 18:21 | Only Vidle.
Můj nezmordovaný minulý blog : Ty dny - Ty příběhy - Tento blog.
"Každý jednou umře, je to normální. Všechno jednou skončí, to je sice smutné, ale je to tak. Teď je jen potřeba zvyknout si a přijmout ten fakt."

Které miluji.

11. prosince 2011 v 18:09 | Only Vidle.
Moje nejlepší kamarádka
Ti moji nejlepší
Oblíbenkyně
"Od mých předchozích blogách, nespřátelím z každým, takže bacha na MĚ"

Píšu, protože prostě musím!

11. prosince 2011 v 17:15 | Only Vidle.
Ahoj, buď živý a zdravý. Veselý a třeba i poučený z mých chyb. Nedělej to samé co já, je to vždy špatné..
Je mi patnáct let, mám dlouhé hnědé vlasy. Modré oči,jsem tlusčí postavy, lidé by o ní řekli že tlustá není. Ale jsem.
Jsem narozená ve znamení Vah a vlastním několik knížek Horoskopů.Tento blog už je ..Bohužel mým čtvrtým a vždy existuje z důvodu prozrazení. Píšu třetím rokem bez přestání, dá se říct že bez blogu neujdu ani krok. Mám citlivou duši, z klaunskou povahou zakrýt bolest. Žiju ve světě snů a představ a můj milostný život stojí pokaždé za houby, mám jen pár přátel a jsem za ně ráda.

__________________________