22.12. Zamyšlená.

22. prosince 2011 v 22:22 | Vidle. |  Chtěla bych život jako z pohádky..
Věříte že se v zrcadle můžete vidět jinak? Přesněji odraz svojí duše?
Poslední měsíce se dívám do zrcadla a vidím holku z doslova kulatým obličejem , krásnýma velkýma očima a velkým, se sklony mířit k výšínám s fialovou tečkou na levé straně nosu, pod nímž je pusa celkem z úzkými rty a docela dost odstávající uši a zbytek hlavy poseté hnědýma , dlouhýma až na prsa,obarvenýma vlasama na kaštanovou barvu a ofinou, která mě svým dorůstáním nehorázně sere. Mám sice poblázněnou puvertální pleť, ale postupem času jen vidím jak všechno mizí. Nebyla jsem nikdy tlustá, ale ani hubená..Jsem tak akorát, nikdo by neřekl že jsem tlustá, protože se to nedá říct, ale myslím to i v opačném smyslu a to v tom že zkrátka hubená nejsem také. Nedalo by se říct, že nejsem se sebou spokojená..Proto tehle článek píšu protože jsem. Ale, přijde mi že se takovou vidím jen já.

Nejsem pěkná, to já vím. Jsem ale spokojená s tím jak vypadám. Jsem normální holka, s děsivou retardovanou rodinou a přáteli a tak trochu zablouděným srdcem co hledá někoho kdo by jí zachránil před vším zlým co jí v poslední době potkalo.Víte, chtěla bych aby mě lidi viděli tak jak se vidím já. - Což, určitě chápete protože si někdo z vás říká to samý. Věříte, že se jednou najde někdo, kdo vás tak uvidí? Tu vnější krásu která se poutá k té vnitřní? Spline z toho jiný člověk a to jsem já, teď se vidím ne?
Ti co vás znají dlouho vás tak asi vidí, když jdu po ulici se svojí kamarádkou, vim že jí vidim jinak protože jí znám a ikdyž vedle mě stojí nenamalovaná tak mě to nedokáže zaskočit. Je to přátelství a to není založený z toho jak vypadáte, ale z toho co máte uvnitř a já si myslím že tím jak toho člověka máte rádi, vidíte ho jinak protože se do jeho tváře vmete jeho duše. Všimla jsem si toho u Honzy. Smály jsme se z holkama jak vypadá, pokaždé jsme si hledali vtipy jak děsně se mu smát. Jenže když jsem ho poznala, všechno se změnilo. To čemu jsem se dřív hrozně smálo se mi dnes líbí nejvíc, například jeho vlasy .."Afromen ha ha ha". Dneska když si vzpomenu jak hrozně moc se mi líbilo když mě hladili po tváři, vím že je to zamilovaností ale před tím když jsme byli kamarádi už jsem ho viděla jinak. Okouzlil mě tim jaký je. Vzala mi dech jeho povaha protože je úžasná a já bych vzala kulomet na lidi, kteří odsuzují lidi kvůli vzhledu!
Podle mého názoru ti, kterým by se všichni vysmívali a házeli na ně špínu jsou ti nejlepčí lidi na světě. Jsem toho názoru že hezká holka si je jistá jak moc je nádherná a stane se namyšlenou mrchou co se všem posmívá. Tím ale neříkám že by i něaký "Hnusák" nemohl být namyšlenej exot.
Mám kamaráda "Kekela" a on upřímně neni pěkný, ale znám ho už hrozně dlouho a někdy mě docela serou některý narážky na něj. Třeba na "Střepině" jsem slyšela takové narážky a naštvalo mě to. Jenže tím že se mi to nelíbí nejsem hrdinka, kdybych byla zvedla bych se a seřvala je, že nezáleží na vzhledu "Neposuzujte lidi, když je neznáte..".Já to neudělala nikdy, teda vždycky jsem se zastala jedné holky ze třídy z kterou sedím, pokaždé když se do ní naváželi že je tlustá zařvala jsem na ně , jak hrozně jsou ubohý a at toho nechaj. Vždycky přestali a mě bylo líp. Někdy se mi zdálo, jakobych ty narážky vnímala spíš na sebe než na někoho jinýho, tak něak jsem si v životě jistá že jsem nula. Nejsem žádná modelka na jehlách a andělskou tváří. Kdyby na mě nekdo vrchlil pravdu o tom jak vypadám přijala bych to protože vím co je pravda ..
Neříkám že se občas někomu nezasměju, třeba co to má na sobě a tak, ale kdybych měla otevřít mozek a nejednat jak puberťačka , řekla bych něco jiného. Každý se tak něak každýmu směje..jenže je něco jinýho se jen tak z kámoškou hihňat nad něakým zjevem, než mu dělat naschváli a dělat mu ze života peklo. Věřte, takový lidi jsou.
 


Komentáře

1 Awesome^. Awesome^. | Web | 23. prosince 2011 v 21:05 | Reagovat

Tak jim vysvětli, že s ním nechodíš a máš to.. třeba se to jednou spraví!<333 jono, kéž bysme bydlely u sebe!
Máš naprostou pravdu. Samozřejmě i já se někdy někomu zasměju, ale nepomlouvám nebo tak no.. Taky mě štvou kecy na ostatní lidi, ale jsem takovej srab, že někdy radši dělám, že to neslyším :XX..

2 Michelle Michelle | Web | 23. prosince 2011 v 22:27 | Reagovat

ach zlato ♥
přeju ti veselé vánoce! ♥ spoustu dárků a míň trápení! :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama