28.12. Hi..I'm absoluttely cunt.

28. prosince 2011 v 22:31 | Vidle. |  Chtěla bych život jako z pohádky..
ON: Jsi zamilovaná?
ONA: Možná se mi někdo hodně líbí.
ON: Láska je fajn, ne?
ONA: Pokud je oboustranná, pak ano.
ON: On to neví? Tak mu to prostě řekni ne?
ONA: A jak Ti to mám říct? ♥
Hm^^
Tak něak jsem na Tebe začala srát co?
Já vím, já vím. Ale poslední dobou píšu spíš rukou. Na kompu toho napíšu hrozně moc , ale když to píšu - napíšu to tak krátce do pár vět ten den co mě sere. V každý stránce " Chybí mi".


Myslela jsem...Že se o vánočních prázdninách uvidíme. Ha ha ha, zejtra je už čtvrtek a v pátek už prd ..o sobotě nemluvě.Tak něak jsem si zase vysnila pár dní. Nesplní se , to je jasné. On je pořád večer někde venku asi chlastají v klubu, něak mě neopustil ten pocit být tam s nima. "Proč bys s nima chtěla být? ..Vždyť je tam stejně hovno a navíc ty lidi nesnášíš..". Asi jsem tak vymatlaná a tak chci abych patřila do jeho života , že mi totálně jebe. Jeho život se dělí na dvě odvětví. Gympl - Rynárec.*Jo to jsem třeba napsala do deníku. Je to pravda bohužel a žádný rozcestník už neni. Se mnou byl když chtěl, když napsal tak jsem vždycky šla. Jednu chvíly se mnou chtěl být každý den a teď už mě radči nechce vidět. Nevím jak jinak to mám chápat. Jednu chvilku jsem si začala zase myslet , že se se mnou chce bavit a že třeba bude chtít jít ven. Jsem tak posedlá tím s nim někam jít, že to napíšu asi stokrát. Tak něak jsem na Vánoce dostala odvahu mu napsat. Pak jsme si zase hezky psali a druhý den ještě líp. Dalo mi to naději. No teď už je to zase všechno v háji. Chci se vytratit z tohodle světa plnýho debilů k němu do náruče. Jenom s nim se cítim že "Hádky" s kámoškama, rodina, škola je ten druhej svět. V tom je ta síla, kterou potřebuju jinak tímhle způsobem brzo skočim z mostu.
Jak by řekla Hillary Duff v Panu božským - Mám pokrk těhlech lidí chci poznat nový!
Fakt už mám všech plný koule. Už totálně všech. Moje dvě nejlepčí kamarádky si vytvořili svůj vlastní svět, já ho mám akorád tak vysněnej. Mít jednu nejlepčí kamarádku a kluka - To bych přesně chtěla je to ideální a bezstarostný. Nemusela bych bulet kvůli jiným klukům, protože bych měla plnou hlavu jen toho jednoho a s jednou kámoškou se těžko porafáte že myslim na něakou jinou víc než na ní. On by na mě taky neměl čas pořád jak ho znám takže by mi všechno perfektně zapadalo do mýho života.Nemusela bych snít o tom jaký by to bylo být zase zadaná a nechat si říkat třeba "Lásko". Cítit ten pocit že ten kluk patří jenom mě a že se nemusím bát že mi ho něaká klofne do vztahu dřív než já. U mě je to ale právě to negativní.
Fakt mi ze všeho totálně jebe, jebu se s tim co na Silvestra přitom moc dobře vim co chci nejvíc. Být s nim líbat se přesně ty dvě minuty do novýho roku. Bože nech si snít ty pitomá píčo. Musim si nadávat jsem tak blbá, furt si něco namlouvám pořád si něco přeju a vim že to tak nebude a děsně mě to vždycky zklame. Vidim se jak ..sice šílím s panákem v ruce na nový rok (Těžce pochybuju jestli tam bude moje sestra) a ječím. Chovám se tak jenom pro ten pocit na druhej den že jsem si to nezesrala myšlenkama na něj, že mě ty zasraný dvě minuty nedrží v náručí , že jsem si to totálně užila a nemusím si vyčítat že jsem to všem zesrala. Chtěla bych si zopakovat ten moment kdy stál ve dvěřích s tou novou mikinou a koukal na mě. Udělalo mi to radost, stejně jako když mi tim jeho zoufalým hlasem říkal "Tyo..Já tě mám vážně rád". Jako by mu to vždycky docvaklo v tu chvíly co jsem s nim. Jakoby jsme se vlastně nenáviděli za to jak jsme schopný to podělat na Fb a tim že se na ulici nezdravíme a děláme totální sračky..a když jsme spolu venku tak se máme hrozně rádi a chcem být spolu, pak jakoby zase zapadnem to tý rutyny se nesnášet. Jenže to nesnášení jen taková maska aby nebylo vidět to co je mazi náma. Myslím že jsem na to totálně kápla.
Máme oba takovou debilní vlastnost si nelízt do prdele a nevtírat se , že nedokážem na veřejnosti kde jsou všichni jít a dát se dohromady nebo cokoliv já nevim. Vždycky na sebe jen tak pitomě zíráme jak debilové, nepozdravíme se protože já mám tendenci dostat horečku a zpitomět a dělat všechno proto abych se vyhla tomu že by si mohl myslet že vím že tam stál nebo byl.
Ježiš! Příště už ho pozdravim přísahám..Já vím jak ho to děsně sere kurva! Znám ho..
Nedá na sobě nic znát, jenže on je hrozně citlivej a zranitelnej. Když se ožere tak to z něj všechno vypadne jak popelnice ..Jak mu to půjde. Vždycky mě ze spánku vytrhne jak hromy bouřky a já jsem vyvedená z míry. Bojim se že ..že.. nebude v Retru a nebude na stejným místě kde já do novýho roku. Mám strach že už jsem ho nadobro ztratila. Jedinej člověk co mi chybí je on..Jsem fakt totální píča..Jenže já to umím přiznat ani moje kamarádky mi nechybí jako on. Měla bych se stydět. Jsem opravdu totální píča. ..

 


Komentáře

1 Awesome^ Awesome^ | Web | 30. prosince 2011 v 0:33 | Reagovat

Zlato, promiň, že jsem dlouho nenapsala .. ale měla jsem prostě takovou krizi no^^
Na silvestra se opij, oslav novej rok.. aspon na chvilku ti bude dobře. Já tě chápu, ale nechtěj mít jednu nej kámošku, je to na nic.. nejlepší je mít jich víc.. věč mi, protože s tou jednou si pořád.. a ostatní tě už neberou.. a pak se na tebe vysere a co? seš samaa. :// znám to z vlastní zkušenosti!

2 vestec vestec | Web | 12. ledna 2012 v 23:32 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama