Veselé Vánoce 2011.

24. prosince 2011 v 11:36 | Vidle. |  Chtěla bych život jako z pohádky..
V roce 2011 jsem se odpoutala od osudové přitažlivosti Michala.
(* Sobecký a bezcitný. Lhář a děvkař.
Můj příběh z dlouhým koncem,
s dlouhým koncem karamelové tyčinky, která shnila hluboko v mé duši, karamel co mi zalepil oči a čokoláda v tvých očí, ano tuhle tyčinku už nikdy nemohu sníst. Nejkrásnější na tom je, že už nechci.)

V roce 2011 jsem se probojovala do 9. ročníku.
V roce 2011 jsem bláznila po spoustě klukách.
V roce 2011 jsem se nespočítatelně ožrala.
V roce 2011 jsem prožila NEJKRÁSNĚJŠÍ patnácté narozeniny na světě z lidma, který pořád miluju.
V roce 2011 jsem hodněkrát brečela kvůli kravinám, šílela radostí i se hroutila zlostí.
V roce 2011 mi zjistili cukrovku a mě SE ZMĚNIL CELÝ ŽIVOT.
V roce 2011 jsem se zamilovala do Honzy, kterého stále miluju.
V roce 2011 moje mamka měla nehodu a přišla o oko.
V roce 2011 jsme se odloučili z dvouma mýma nejlepčíma kamarádkama.
V roce 2011 jsem začala mít ráda svého kamaráda.
V roce 2011 jsem zažila nejhezčí dny s Honzou...

24.12.2011
kluk, kterého chci má kamaráda z kterým si strašně moc rozumím, chodíme někdy ven , tak tak plápolající věcičky u huby a povídáme si, chodíme po naší prdeli a v klidu. ) = 25.aprila.
(Chci jet 12. na jejich pout (Bydlí ve vesnici 5 km ode mě zhruba) - Včera přijel na kole za mnou navíc vždy se ptal mě jestli půjdu ven. On mi vždy napsal. On mi volal. On včera psal mé jméno na krabičku od sirek.) = Zápisek 3.augusta.
(Bylo to dokonalý. Pak najednou došlo k tomu že.."Můžu ti dát pusu?" - "..Můžeš".."Opravdu?" - "Jo". Líbali jsme se asi celý staletí...) = 13. augusta.
(Dneska od jedenácti ráno až do půl čtvrté jsem byla z Honzou Možnáspíš ♥ .. ..Protože po dnesku jsem si 100% jistá že jsme kamarádi,kamarádi a nic víc.Řeknu vám co jsme dělali.) = 31. augusta.
(Byli jsme spolu dneska od těch14:45 venku.) = 21. septembera.
(Vidím sedět vychrtlou holku na jeho posteli, vidím jednu pitomou blbku u něj na židly chytnu za kliku z nadějí že jsem si třeba spletla dveře.. Ne, on rozpláclý na posteli a kouká se přímo ke mě. Teda na mě. Myslím že si všiml mé zaseklé tváře, možná ví jak jsem ve svém nitru panikařila opřená o zeď, pak o postel. .Ehh..) = 5. octobera.
(Best day ever.
Chcete znát recept?) = 7.octobera.
(Dnešní den byl krásný, blbli jsme , on mě pořád vystrkoval z lavičky a já ho štípala do krku. Mrzli jsme tam spolu klepali se jak magoři a nakonec začalo pršet, zmokla jsem , vlasy promáčený , ale jemu to bylo úplně jedno. ) = 24.octobera.
(Nevěděla jsem co si ten kluk myslí když neni ožralý. No a teď už to vím.) = 5.novembera.
(Prostě mě políbil a já se ocitla někde nad atmosférou a dopadla na lavičku v sadech. Rozbušilo se mi srdce , obímali jsme se já ho držela za ruku poslouchali píšničky ) = 14.novembera.
All right.


 


Komentáře

1 Infinity Infinity | Web | 24. prosince 2011 v 23:11 | Reagovat

Ahoj. :*
Dlouho jsem nezavítala na tvůj blog, na jakýkoliv blog a to mě moc mrzí. Nějak jsem si neudělala na blogování čas, nebyla ani chuť. Ale teď jsem tady, na tvé nové stránce, která se mi opět líbí. :)

A události, které se ti staly roku 2011 jsou dost závratné. Velkou část jsem prožívala s tebou, protože jsem četla každý tvůj článek a ty do svých článků dáváš celou svou duši a proto tě mám tak ráda a tolik jsi mi chyběla.

Přeju ti nádherné prožití Vánoc a ať jsi jen šťastná. :-*

2 Infinity Infinity | Web | 24. prosince 2011 v 23:53 | Reagovat

Já jsem taky ráda, že jsem konečně zavítala zpět do blogového světa, už mi to začalo chybět. Takže teď sebrat veškerou sílu a sepsat hodně nových věcí do nového článku, který čekej brzy. :D :)
A jsem moc ráda, že s tebou cestuji napříč všemi tvými novými blogy. :))

Možná bych se ale měla do tvých starších článků začíst, abych byla více v obraze, co se ti poslední dobou stalo nového ve tvém životě. :)

Já jsem si užila taky pěkný Vánoce a ani nebyly tak chaotický. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama