1.1. Jeden průser za druhým...

1. ledna 2012 v 21:44 | Vidle. |  Chtěla bych život jako z pohádky..
Ciaeou.
Už začal ten "Konečný" rok 2012 o kterém se vědci domnívají že je poslední. - Nedá se říct že bych si z nich utahovala, právě naopak se bojím. Asi je to kec, ale já si myslím, že se stane něco velkého. Nezabije nás to, teda možná pár z nás, třeba to budu zrovna já . Co já vím.asshole.gif image by Salisko
Nevim jak vy, ale já už na novej rok zase střílim plnou palou průserama.fuckoff.gif image by Salisko Silvestr jsem totálně podělala. Jeli jsme na diskotéku tágem , byla jsem tam poprvé v životě . Sedli jsme si ke stolu..Já, T. , Keky, Tomáš, René . U stolu sedělo víc lidí, no dá se říct že jsem všechny znala , ale nepovídali jsme si já se bavila jen s nima . Přišel jeden kluk - Kuba, kterého jsem dřív měla hrozně ráda, byl to můj kamarád a svěřovali jsme se a povídali si každý večer přez Skype. Tu dobu chtěl se mnou chodit, jenže pak mi psal hnusný věci a taky se pár hnusných věcí stalo a my se přestali bavit. Pokaždé když jsem ho potkala tak jsem se mu za zády hrozně smála. Vždycky mě pozdravil a já jsem byla děsně naštvaná - Protože se změnil. Tak tedy, podravil mě. Já se opila a šli jsme už tancovat. Tancovali jsme tam dá se říct všichni spolu kdo koho znal. Na každýho jsem se smála a pařili jsme , prostě jak to má být. Viděla jsem osamělýho kluka u našeho stolu a tak jsem za ním šla, vzala jsem ho za ruku ať jde tancovat a on tedy šel. Začali jsme se bavit, jak se jmenuju atd. Motal se kolem nás Kuba a pořád se divně usmíval. No znáte to ne...

Kuba mi pošeptal že se sejdeme všichni venku před 12 hodinou. Do 12 jsme chlastali, kouřili, pařili, bavili se a pak mě Tomáš vzal do náruče a vzal mě ven, já netušila vůbec o co mu jde a venku bylo tolik lidí. Spouta už otvírala "Šampáňa" a stříkaly je po sobě a Kuba přiběhl a postříkal mě celou a já ječela že ať už to nedělá. Všichni dorazili a najednou nastala 12 hodina. Všichni jsme se obímaly ikdyž jsme se neznaly a říkali věty "Krásnej novej rok hodně lásky, štěstí.." a pořád dokola, klidně u stejnýho člověka 5x za sebou. Já měla sukni a tílko..Začalo sněžit a najednou jsem byla hrozně šťastná, mezi lidma který se se mnou chtěli bavit. Nebudu lhát ukáplo mi pár slz, protože to bylo v tu chvíly krásný. Když jsem přála jednomu klukovi kterého jsem dřív taky znala a obímaly jsme se - Rozbrečela jsem se. Pořád sem brečela a to protože mi v tu chvíly hrozně chyběl Honza.asshole.gif image by Salisko Chtěla jsem aby tam byl, aby se na mě usmál a řekl že mě má moc rád. Povídali jsme si spolu, on říkal že všechno bude dobrý ikdyž netušil o co jde. Řekla jsem mu že mě hrozně mrzí že jsem se pohádala z Pájou a jestli se hodně změnili od té doby co jsme se nebavili. Řekl že jo. Pořád sem brečela a všichni kolem nás lítaly a smály se já se smála s nima. Netušili že jsem ubrečená já jsem byla moc šťastná jenže hrozně mi chyběl a chybí pořád. Bude mi chybět.
No a z tý mojí ubrečenosti jsme se vykousli. bitch.gif bitch image by Salisko Pořád jsme se od tý doby obímaly já pořád ufrkávala ty svoje kousky smutku slzama. Aby toho nebylo málo tak jsem se vykousla ještě z dvouma klukama.asshole.gif image by Salisko Takže jsem se cítila ještě víc pod psa. Provinilá malá bitch. Nechápu jak někomu ze zlomeným srdcem může pomoct to že si užijou miliony úletů a pak je jim fajn. Mě opravdu neni fajn. Cítim se jak kdybych mu ublížila. On mě držel když mi bylo na nic a já se cítim jak kdybych ho jenom využila. Zavolala jsem taxi a čekali jsme..
Pak jsem viděla Kekyho jak se klepe a má oči plných slz..Vzala jsem ho a odvedla ho pryč od všech a řekl mi že mu dal do držky něakej kluk, tekla mu krev z pusy jak prase. Takže já jsem se rozbulela zase. Vyčítala jsem si ty "Úlety", nedělalo mi dobře dívat se na to jak můj kamarád brečí. Tekly mu slzy po tváři..
Vzpoměla jsem si jak mi popotahoval Honza do mobilu že dostal na držku a že se pohádal z kámošema.fuckoff.gif image by SaliskoV taxíku jsem mu seděla na klíně a on mě hladil po ruce..Dostala jsem záchvat bulela jsem, nikdo si toho naštěstí nevšiml. Hrozně to bolelo. Proč zrovna on? Tak moc bych si přála aby to byl Honza..Trhalo mi to srdce, rozervalo mě to na kusy. Chtěla jsem mu říct proč brečim, že miluju jednoho kluka, kterýmu jsem u prdele. Měla jsem strach že by mu to ublížilo protože u diskotéky na mě René křičel ať jdu za ním. Já říkala.."Ne!".. "Má tě rád jdi za nim!".
Takže mu ubližuju? Já vím a bude to horší...
Když jsme všichni šli do tý 2. diskotéky naštěstí už 5 metrů od mýho baráku něak v půl 2 ráno, tak mi bylo totálně na nic.Všechno jsem to posrala, já se nedivím že si o mě někdo myslí že jsem kurva. Jsem kurva a totální píča.bitch.gif bitch image by Salisko Já vim že si to ti lidi tak neberou, protože jsem byla opitá, byl novej rok..Já vím, jenže mě to dusí zaživa. Nejsem taková, nikdy jsem nebyla..Nechápu co to do mě vjelo. Já vím, chtěla jsem aby mi bylo líp abych to Honzovi natřela že to bez něj dávám, že se bez něj obejdu. Neobejdu! Nedávám to! NE!
Myslela jsem na něj, že teď paří a bůhví co dělá. asshole.gif image by SaliskoNe, na mě nemyslí. Nezavolá mi jako mi volával pokaždý když kalil. To je znamení že už jsem odškrtnutá z jeho života. V Retru jsem se už nebavila tolik, pořád jsem tlačila slzy , upřímně jsem byla trochu zklamaná, že tam nebyl. Přála jsem si to a moc. Chtěla jsem stát a vidět ten jeho úsměv, kterej patřil jenom mě. Jako posledně v Retru.."Ahoj!" "Ahoj.." "Jak se máš?!" " Dobře " " Eh no já už musím" a pak jsme se sešli venku a byli celej večer spolu..
Vždycky myslim na ty momenty co mě políbil, nebo mě chytil za ruku. Nedávno mě to hřálo a teď mě o hrozně bolí. Viděla jsem ho všude, jak se na mě usmívá..Pořád v tý mikině. Tak dlouho jsem ho neviděla a já kráva blbá si začnu z klukem kterej je schopnej mě mít rád ale ne..Já se mu vybulim na rameni jak..Píča, naprostá píča. Šli jsme domů ve 3 hodiny z T. a já cestou kolem něj mu zašeptala že se mu omlouvám za všechno. On na mě křičel, ať zastavím a já skoro utíkala, hodila jsem držku po ledě a zbírala poslední kousky síly z T. pomocí jsem se zvedla..přišla jsem si hrozně. Nakonec mě dohonil, obejmul mě a řekl že se mu nebudu omlouvat že se nic nestalo, že jsme kamarádi. Vlítli mi do očí slzy. Je na mě tak hodnej a já si to totálně nezasloužím. Řekla jsem T. ať mi dá facku. Nebudu lhát zasloužim si mnohem víc nakopat na prdel než kdokoliv jiný.
Užila jsem si Silvestr. Jenže jsem všechno posrala. Jsem na dně. asshole.gif image by Salisko
Dneska jsem přišla na Fb a ve zprávách jeho jméno jak se omlouvá za včerejšek. Málem jsem se skolila k zemi. Nechápu za co se omlouval, vždyt já jsem ta zajebaná děfka. bitch.gif bitch image by Salisko Chce se mi pořád brečet, dá se říct že pořád brečim. Netuším co mám teď dělat, nedokážu žít s tim že jsem v očích lidí kurva. Užírá mě to, ničí mě že jsem taková píča že si přeju se vybulet na rameni Honzovi říct mu uplně všechno od Páji až sem a že ho miluju ať je se mnou ..
Zoufalá...


 


Komentáře

1 villains villains | 1. ledna 2012 v 21:53 | Reagovat

Nepoznám Ťa.Ale musí to byť hrozný pocit,že toľko vecí na raz. jajj. Inak si nemyslím,že bude nejaký koniec sveta. Teda skôr dúfam, lebo ešte chcem zažiť silvester s ľudmi, ktorých mám rada. -.-"

2 Samara Peroxid Samara Peroxid | Web | 2. ledna 2012 v 12:55 | Reagovat

Zlatíííííííííííčko :-* Prepáč, že som sa dlho neozvala, moje milované Česko ^^ Chcem ti len popriať šťastný nový rok 2012^^ :*

Všetko bude dobré :) A tie popisky - omg :D

3 Michelle Michelle | Web | 3. ledna 2012 v 20:15 | Reagovat

Za prvé se ti chci omluvit. Dlouho jsem tady nebyla. :/
Za druhé: :O Wau.
Vidím, že máš pořád v životě děsný blázinec moje milovaná. Kdyby nebylo kluků, ty volee. Kolik starostí a nervů by si každá holka ušetřila! Silvestr si měla vážně hodně divoký. Kdybych byla na tvém místě, vůbec nevím co bych dělala. Nevydržela bych to tak jako ty. Nejspíš bych se už během večera někde psychicky zhroutila a ostatní by mě museli dotáhnout domů, protože já bych byla na dně. Za to ty, volee. Mrzí mě to co se ti děje. Kdybych jakkoliv mohla ovlivnit budoucnost, ať už jenom v malé míře, tak bych se ti snažila pomoct všemi způsoby, kterými by to šlo. ♥

4 Michelle Michelle | Web | 4. ledna 2012 v 20:04 | Reagovat

Jo. A je opět ten boží Matěj! ♥

Jo? Bojím se o tebe ale :)
věříš na to, že člověk je tím, kým chce být? Že si máš dávat pozor na své myšlenky, protože ty mají energii a ve skutečnosti určují vše co se ti děje?

5 mnemonicc mnemonicc | 21. ledna 2012 v 16:41 | Reagovat

Ahoj, neznám Tě. Podle psaní tipuju tak 16, 17 let. Vim, ze ti to prijde strasny, ale za par let, az si to znovu prectes se budes smat, tak jako ja ted. Uplne se v tom vidim :-) Pujdes na skolu do velkyho mesta, osamostatnis se a poznas spoustu novejch lidi. Jenom musis vydrzet. Hodne stesti:-)
TO Michelle: Kdyby nebylo holek, vis, kolik starosti a nervu bychom si, chlapi, usetrili:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama