12.1 . About love? What the fuck!

12. ledna 2012 v 20:39 | Vidle. |  Chtěla bych život jako z pohádky..
Myslela jsem , že jsi anděl, kterej přišel , aby mě zachránil místo toho střílel..
Myslela jsem si že si moje budoucnost, ale ty děláš všechno proto abych byla minulost!

Už to bude přez měsíc.
Mě je pořád stejně na píču. On se rozloučil z faktem , že mám špatný pocit z toho že se se mnou přestal výdat. Nezájem. Ani se mě nezeptal, proč. "Jak a proč jsem ti ublížil a máš špatný pocit?" "Protože.." Oukej scéna zpátky. Byla bych přilepená potem k židly tím jak nevím jak odpovědět. Jop nejupřímnější odpověd kterou melu denno denně ve scénkách v mý hlavě "I love you soo much". Jenže on se na nic takovýho nezeptál a nezeptá..Takže se musím smířit z tima hroznýma chvilkama kdy bych se ubrečela k smrti tím, že mě odmýtnul a už mě nechce nikdy vidět, pořád mě šimrá ten pocit že mi to neřekl přímo..


Divím se, upřímnějšího a neposednýho člověka neznám. Když něco chce, tak to udělá. Když ho něco sere, tak to řekne. Cholerizmus v něm taky dost vládne, po jeho Silvestrovským výkonu co se mi vychloubal..Yeahh celá Denča. Pro vaší informaci Denče jsem tak stejně u prdele jako Honzovi. Neni pro mě zrovna těžký si představit jak se oba mají beze mě. Mmm..mm Denča se svým klukem a partou, Martinu nepotřebuju, k čemu? Honza..Štastnej se svojí třídou a miliony kámošek, to že se jedna holka do něj zamilovala odsunul na nepodstatnou část jeho mysli. Takže K.O.
Mám ze života naprostou sračku. Kluk, kterýho miluju mě ignoruje. Denča mě ignoruje.
Pája a já jsme v kontaktu, vyrostlo z toho všeho že kluka kterýho dřív měla za kasičku teď miluje a je s ním šťastná.Nechápu to, tak trochu si mnu ruce závistí. Kdybych se mohla zamilovat do někoho, komu by bylo tak lehký říct..Buď můj. Buď se mnou. A bylo by vše fajn a netrápila bych se.
Vzpomínám na ty chvilky, pořád..
Jarin jak jsem mu říkala, ať se nestříhá že má pěkný vlasy. Věděj že jsem jiná, ne taková že bych se někomu smála kvůli tomu jak vypadá. Nikdy jsem taková nebyla a ..Vždycky jsem věděla jak moc dobře mi mezi nima je. Jak už na paletě tak jen s nima dvouma na Střepině nebo na lavičce. Já vím sice Jarina moc neznám, ale chci. Vim že je hodně podobnej Honzovi když je to jeho nejlepší kamarád, ale je taky jinej. Něco jako já a Terka. Oh bože co to tu zase melu..
Moje dny jsou plný touhou jít za nim do parku a políbit ho. Obejmout ho a říct jak děsně mi chybí už i po hodině co sedím doma u počítače a čekám až bude online. Obcházim místa, kde jsme spolu byli. U stadionu mi nadskočí srdce, cítim jak mě hladí po vlasech..Jak mi říká, že mu lítaj do pusy když mě líbá..
A já vytáhnu tu svojí scénku "Noo a jako co mám dělat v culíku vypadám jak debil.." a blá blá. Chce se mi brečet. Chce se mi brečet když vzpomínám , nebude to..nebude to pokračovat. Zvedlo mi náladu i obyčejný Ahoj v okýnku pod jeho jménem. I sebemenší konverzace mě přiměla skákat..
Heh jak jsem tancovala před mámou.. a jí bylo taky líp, když viděla jak se směju a blázním. Bylo to jen kvůli němu a bez něj..Nevim co je to radost, štěstí. Ne! Dívala jsem se jak pěvně držím zápěstí jeho bundy. ..Jak mě nakláněl na dřevěnej stůl v Rynárci když jsem seděla v jeho klínu..Jak jsem se usmívala když mi řekl..Splnil se mi sen. Jak krásnej pocit to byl když vám někdo řekne, že jste byl někoho sen. Ale teď už to tak asi není..
Denča byla stejná extrémiska jako on, pamatuju jak mi vykládala pár dní po Rynárci jak mu mám dát pusu když budem spolu venku. "Já Martinovi taky dala první pusu!". Střelci. Vim jak se Denča trápila skoro rok Martinem, protože pořád byli kamarádi a ona chtěla vztah a on byl zaseklej. On byl Váha. Ted už se neviděj a nezůstalo po nich nic. Denča se netrápila..Našla si jinýho . Vim že on teď dělá to samý s náma. Hledá si jinou a najde ji. Za to já a Martin budem sedět v koutě a brečet nad tím, že je pryč. "Dokud neřekneš mi pravdu, cit nedokážu obejít.."
nevěřím že jsem mu lhostejná, že mu na mě nezáleží, že už mě nemá rád. Všechno co mi řekl, nedokážu věřit že to v něm je - Zvednout se odejít, nechat to za sebou..Ne! Vrať se. Ticho. Konec.

Dokážu si představit jak se cítil, chtěl mě tak dlouho a najednou tu jsem a ..A vypadá to že budem spolu a on od nás utekl. Utekl , nevím..proč? Zvrtlo se to už tolik, že nevěděl jaký by to bylo kdyby to pokračovalo dál a tak odešel. Pamatuju si jak jsme se loučili a já mu dala letmou pusu na rozloučení a za sebou sem slyšela.."Ehmm co hmm" takový projev údivu. Od tý doby jsme se neviděli, když nepočítám Střepinu a ty slzy že mě nepozdravil a jak děsný to celý bylo!
"Už jsi minulost tak už to pochop.."

 


Komentáře

1 smutna smutna | Web | 12. ledna 2012 v 20:40 | Reagovat

Zjisti jestli te miluje, mrkni na muj webik !

2 ○ Mishelle Vengeance ○ ○ Mishelle Vengeance ○ | Web | 12. ledna 2012 v 20:47 | Reagovat

oh :/

3 Michelle Michelle | Web | 16. ledna 2012 v 21:16 | Reagovat

promluv si s ním už

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama