22.1. Omyl bejb...

22. ledna 2012 v 22:34 | Vidle. |  Chtěla bych život jako z pohádky..
Tumblr_lrfxiw4odv1qlpt2co1_500_large
Tak oukej viď.
Asi jsem člověk co nesnáší "lidi" u kterých neví na čem je. Nejdřív mě má rád a najednou už mě nezná. Tak jo. V poslední době jsem naštvaná nejvíc na něj. Nechápu ho, nepochopím ho.Ten jeho nedávnej výjev - Mimochodem vím že to byla ta jeho debilní vlastnost bezdůvodně vyjíždět. Prý "Co kluci ? ????" - Heh si myslí že nevim co znamenaj ty jeho blbý otazníky.Kdybych nebyla tak nesnesitelně všímavá možná bych usoudila že se mu rozbila klávesnice, jenže dokážu si v mé debilně vyvynuté představivosti představit jak se přemáhal aby tu klávesnici nerozstřískal na 50 malých částiček. Například , no něaký měsíc to už bude. "Si tu ??? Nebo jsem tě zase naštval ????? Martooo???", no jo neopovídala jsem mu, protože jsem brečela kámošce do telefonu. Nesnášim ty jeho debilní otazníky, jsem jenom loutka jménem hry "Chci víc holek najednou" na což mi po klávesnici kývnul. No a mě došlo, že jsem jedna z nich bohužel mě už dostal a tak už mě nepotřebuje. Nejrozumnější by bylo k němu jednou tak nenápadně přijít a hodit mu do xsichtu cihlu z nápisem "Čůráku". Nejvíc mě dostalo a mého kamaráda taky ( No jo všechno jsem mu napsala , jenže já jsem tak děsnej magor a on mi napsal asi po měsíci..), že "Nic".. " :O Jakto ????" "To tě jako překvapuje mi chceš říct jo?" " Docela jo" " Proč jako?" "No nevim hele" "No tak vidíš" "Fakt se tomu divím" "Nemáš proč :D Si myslíš že jsem něaká kurva nebo co? " "Ne nemyslím". ..Bla bla nemyslím. Jo opravdu je krásná vzpomínka na to jak se nabumbal a netušil že si zpívá vedle své spolužačky do telefonu "Zvedni to ty kurvo, zvedni to ty kurvo". To mě tak dostalo, že od tý doby mám pořád blbý kecy. Když jsem se ho na to hned zeptala jestli si myslí že jsem kurva, řekl že jo. Druhý den, hrál mrtvýho brouka a ani mi nenapsal. Nasrala jsem se a spolkla svoje ego a napsala jsem mu "Proč si myslíš že jsem kurva?" a on se stráášně divil a nevěděl o čem mluvím. LHÁŘI. Říkals že mě máš rád.


On si myslí že na něj počkám. Teď má přeci stračně práce se svojí dvojkou schování a tím jak se popral o Silvestru z něakým klukem a vůůbec neví proč to udělal. Tak to asi vůbec neví co dělal se mnou. Stejně si to nepamatuje (Moje největší obava se naplnila) . Začínám uvažovat nad tím kde jsem JÁ udělala chybu. Jenže tyhle deno denní úvahy mě přivádí do hrobu. On je udělal. On je ten černej puntík na tom všem krásným. (Si jen černá tečka na bílím papíru co dávno schořel..).Mám zablokovanej mozek 3 rokama krásných chvilek s nim , že nejsem schopná rozumně uvažovat a dát všechno dohromady a vyřešit tu rovnici má-mě-rád/nemá-mě-rád. A blah blah blah. Přemýšlím nad tím celý dny. Přemýšlim nad nim co ho k tomu vedlo, když se se mnou přestal výdat tak mi v hlavě jeblo! O výkendu obvykle ležím v posteli a říkám si..Tak teď je čas si vysnít krásný den z Honzou. Tentokrát celý výkend jsem aspon vzhůru na nohách nepřemýšlela nad jeho blonďatýma vlasama a lyžovala se svojí nejlepší a jedinou kamarádkou.Udělalo se mi líp, jezdit - něco dělat a myslet jen na to abych se nevyflákala a cokoliv jinýho. Ulevilo se mi z celého dalšího těžkého týdne za mojí tlustou prdelí. Když třeba sedíme na lavičce v sadech, tak je mi něak těžko. V sadech kde jsme se spolu klepali minulou zimu z cígem v ruce (Kouřim tak si vyliž kurva!) a úsměvama dvouch scela neznámých kamarádů. Vždycky mám chuť buď histericky brečet nebo vzít pistol a teroristicky křičet a vyvádět v důsledku neštastný lásky. V krásných chvilkách si vždycky zašeptám, proč se o tohle nemůžu s ním podělit?
Tak ráda bych mu ukázala svůj svět, a tak hrozně ráda bych patřila do toho jeho. Zajímá mě to, já vím když má novinku ze svý touhy kráčet za dobrodružstvím vypráví mi. (Jsem stejnej kousek dobrodružství co?). Vždycky se usměju, vybavuju si naše konverzace snad pořád. Nedávno jsem držela malé krabičky džusíků a vzpoměla jsem si když mi je cpal v nemocnici. No jo úsmívám se, jenže jsou tak jako střípky minulosti. Dneska v zrcadle jsem si vzpoměla na den kdy jsem měla sukni a tílko a můj bývalý kluk do kterého jsem byla blázen mi půjčil svojí bílou mikynu (Brečím..) a mě byla až po kolena protože on má 190 cm. Rukávy mi plandali a on mě chytil kolem pasu a šli jsme spolu. Měla jsem blonďatý vlásky a rovnou ofinku. Ani nevíte jak moc se cítim vzálená mýmu já, vždyt jsem to byla já..Vůbec to necítím a hrozně mě to uvádí do pláče.Byla jsem dokonalá, malá holka se zaplněným srdcem lásky k němu. Měla jsem šanci s ním být. Budete se divit ale tu 2 roky starou fotku s ním mám pořád v počítači. Honili jsme se po parkovišti a fotili se a já jsem nás zmáčkla vysmáté spolu. Brečím u ní, né proto že mi chybí. Chybí mi ta blondatá holka. Zdravá holka skoro bez problémů - vlastně co si budeme nalhávat bezstarostná.
Oplakávám minulost, oplakávám přítomnost a třesu se z budoucnosti - jak to mám všechno zvládnout?
Prožívám asi nejtěžší rok svýho života za kterým se v budoucnosti obrátím a budu se chválit a říkat si "Byla jsem tak silná!". Jsem silná tati, mám snad jinou možnost? Vyřešit to mami, a jak to chceš udělat, nejde to. Mám snad mluvit? To nemůžu, stačilo by mi jen Honzovo objetí a letmá pusa na tvář. Vylítla ze mě celá tíživá duše, vím to cítila jsem to. It's not easy becouse i need you. Při uvolnění mi nakonec jeho osoba ještě víc přitížila - Protože mě opustila! No nakonec to dorazili 3 kamarádky, které bez mé exsitence si žijí perfektně. Jediná osoba co mě ted drží nad vodou je ta co obsolvovala 3 dny se mnou na sjezdovce ( Hihi). Opakuji moc mi to udělalo dobře.
Nebude mi dělat dobře sedět tady u blogu a na všechno vzpomínat, ležet v posteli a civět do stropu nebo sedět na lavičce s cígem a málem poplakávat jak mi chybí. Když řeknu chybíš mi, vrátíš se? Strašně mi chybíš! Vrat se prosím! Neznámí - Známí - Kamarád - Velký kamarád - Kamarádi z úletem - Skoro přítel (On absolvoval záchvat, utekl) - (Ona zůstala čekat z otazníkem na čele) - Konec?
Teď me prosím omluvte, jdu si píchnout 12 jednotek na noc.
 


Komentáře

1 Marková Marková | Web | 23. ledna 2012 v 19:56 | Reagovat

ale notak :/ Nebud tak negativní :/
(dám si tě do oblíbenců,smím?)

2 Marková Marková | Web | 24. ledna 2012 v 16:12 | Reagovat

ale prosimtě neříkej pičoviny :D

pořádný šluky po ránu ? ideální

3 Marková Marková | Web | 24. ledna 2012 v 16:29 | Reagovat

tak to si můžem podat ruce ovšem :D
hej jooo.kouřim docela dost,hulim hodně a piju tak s mírou :D:D:

4 Marková Marková | Web | 24. ledna 2012 v 16:53 | Reagovat

jak je ta ironie sladká :D

5 Marková Marková | Web | 24. ledna 2012 v 16:59 | Reagovat

aspoň že myslíte to stejný )

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama