4.1.Já jsem si vědom svých chyb..Zpátky je nemůžu vzít!

4. ledna 2012 v 20:48 | Vidle. |  Chtěla bych život jako z pohádky..
Už spolu nemůžem být a já jsem to věděl..Už brzo před tím než si zabouchla ty dveře.

Kdybys věděl kolik slz mi zoufalstvím teklo po tváři kvůli tobě. Kolikrát jsem tlačila slzy při pomyšlení že miluješ jinou, kolikrát jsem odmýtala přijmout to , že jsem pro tebe jen kámoška. Kdybys věděl, kolik kluků jsem odmýtla kvůli tobě, protože jsem se dívala na ten plamínek našeho vztahu, doufala v naději že po ten čas než vyhoří budem spolu. Koukala jsem na tu svíčku, utíkala..Jako náš vztah, to vzdalování. Chlad vzpomínek co se uchovávají z mé hlavy do srdce už navždy. Ten střep co mi zajížděl do srdce při každé myšlence na tvůj dotek. Každý tvůj úsměv co mi dodával sílu, zahojil všechny moje rány, co nevyléčil nikdo jiný. Přišel a vztoupil do toho prázdnýho kouta v mým stínu a při odchodu si vzal všechno zpátky.
Tak tu sedím, mluvím sama ze sebou v zrcadle se můj odraz se mnou hádá.
Pořád mě přesvětšuje , že mě nemá rád. Nechce tě! Vzpamatuj se! Seber se!
"Už spolu nemůžem být..Už spolu nemůžem být"

Kéž by jen věděl kolik pitomých článků jsem věnovala jemu. Kolik vzpomínek jsem si napsala do deníčku a kolik snů jsem si zapsala, jen proto abych nezapomněla. Nezapomněla jak mi bylo v jeho objetí, jak jsem cítila lásku a hlavně to, že jsem součást jeho života. Myslela jsem že ten plamínek už držím pěvně v hrsti a teď mě pálí a já neutíkám. Stojím tu nad tou spouští a dívám se jak odchází..
"Jo děláš samej bordel a všem jen ubližuješ :D" " a nejvíc jsem ublížil tobě co?" " To jo" " že jo?" " No jo" " co ted s tim? " "To už asi nic.." "Aha.." "Co bys chtěl dělat? " " no právě nevím" " nj.." " neříkej že z toho máš blbý pocit" "Z čeho?" "nevím tak asi že jsem se s tebou něak přestal výdat" "Divíš se?" "Ještě jsi mi neodpovedela " "Mám z toho blbý pocit" " aha " "hm" a pak už mi neodepisoval.

Jsi jen naivní holka co vidí věci tak jak chce!
Nekřič na mě, vůbec nevíš jak to bolí..
To mi je u prdele! Seď jsi tu! Breč! Stejně se najednou neobjeví v tvým náručí. Už nikdy rozumíš. Život nejsou pohádky, nejsou to filmy z happyendem, tak se už seber..
Já to vím, nedokážu v sobě ty pocity zabít. Kdybych věděla jak přestat milovat udělala bych to.

(Marťo nebreč, hrozně mě to ničí. Splnil se mi sen. Mám tě rád - mám tě rád , rád , rád. Miluju tě. Dřív jsem tě hrozně chtěl. To se na tebe nemůžu jen dívat? Potřebuješ obejmout? Vem si tu bundu dělej! Dáš mi pusu? Mám tě fakt rád Marťo. Nevim co bych dělal kdyby se ti něco stalo, bych to asi nepřežil. Chtěl bych tu s tebou ještě být. Jenže ty se na mě potom vykašleš..) Lítá mi to hlavou, zavírám oči a utápím se ve vzpomínkách. To jediný mě po těch 3 letech zbylo. City zvraždili přátelství. A já se ted cítim jako by mě to zabilo celý. Poslední dobou jsem přecitlivělá, brečím při každé kravině. Chci aby mě obejmul, aby mě to utešilo. Aby mi řekl "Marťo nebreč, hrozně mě to ničí".
Celý život mám touhu patřit do něčího života, někomu patřit. Někomu se celá dát, někomu koho miluju...
Poznala jsem pořádně toho kluka, kterému jsem brečela o Silvestru na rameni, je asi jedinej. Ano..Jedinej kdo mě drží. Jedinej co si se mnou pořádně píše. Včera do 12, 4 hodiny v kuse ubrečený oči od smíchu. Tak ráda bych ho milovala, tak ráda bych vymazala Honzu..
Napsala jsem mu celý svůj příběh a on zas ten jeho. Bere mě jako člověka, neodsunuje mě stranou..Bez něj bych tu zešílela, protože bych nevěděla kam mám jít?! Mám tu jeho, komu píšu "Je online! Co mám dělat?!" a blah blah blah. Nikdo jiný tu pro mě není, kdo by mi napsal.."Mrzí mě to..To bude oukej..Je to debil..". Jsem ráda že tu je, objevil se z čistajasna. :) Aspoň nekdo...
Všechno zvládnu, jednou zapomenu a to mě bolí. Nechci na něj zapomenout na to jsem k němu až moc připoutaná. Půjdu se vybrečet do sprchy..
Už je dávno konec, ale hvězda pořád září..
 


Komentáře

1 Michelle Michelle | Web | 5. ledna 2012 v 21:38 | Reagovat

zlato! zmeň to ;) mysli jinak!

2 Annie Annie | Web | 6. ledna 2012 v 23:22 | Reagovat

Někdo jinej ti pomůže zapomenout, jen musíš ty sama pořádně chtít! Je to nádherně napsaný

3 Lů | Web | 7. ledna 2012 v 12:13 | Reagovat

Úžasně píšeš..♥
Dívej, potkáš jiného, a bude všechno jinak:) Bude to dobré, věř mi :-*

4 vestec vestec | Web | 12. ledna 2012 v 23:31 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama