Myšlenkový příběh.

16. ledna 2012 v 21:36 | Vidle. |  Chtěla bych život jako z pohádky..
"Ty máš svůj svět co?"
Jen jsem se pousmála. V jeho blízkosti jsem měla úsměv na rtech neustále. Jakobych byla jiný člověk - Nenapravitelný optimista. Jakobych.
Nejhorší na té podstatě je, že vlastně ani nevím kdo jsem. Mezi přáteli se směju, neobtěžuju je svýma rádo-by problémama a ani nefňukám kvůli klukovi. Neříkám, že bych taková nikdy nebyla, to ne, jen mi všichni ukázali jaký to je chvíli se topit v těch nepojmenovatelných pocitech různé bolesti. - Takže jsem otevřela oči a oddala se tichému trpění v utajení, kdy jsem s úsměvem a nevinnou lží odcházela na procházku z přejedenosti. ..


Začínala jsem si jeden čas myslet, že jsem přetvářka, ale to není správná odpověd, protože můj postoj mezi přáteli, smích a konverzace nejsou falešné. Ve skutečnosti jsou nejupřímnější jak to dokážu. A že to moc nedokážu žít v přetvářce, opiju se a všechny ty moje pocity odtýkaj se slzama na pár minut ven z těla. Stav opilosti je pro mě něco jako stělesnění mojí vnitřní upřímnosti kterou se bojím říct a tak jsem schopná přijít k lidem a vyklopit jim co jsem si o nich celý život myslela a jak je vidím. Spoustu lidí mi ale pokaždý nevěří a druhý den mi odpuští v důsledku takového, že jsem byla opitá a tudíž jsem to nemohla myslet vážně. - Někdy to zachrání krk, ale kdyby bylo na mě, věřila bych a to si trochu protiřečím, protože do dnes mám pocit jakoby alkohol byl příčinnou toho že lidi říkaj kvůli citům věci, do kterých se můžete zamilovat. V reálném životě každý drží city na uzdě a ikdyž by si možná přál všechno dát najevo v tu dobu, kdy by mu nedával poučení, že je opilý - a že mu tedy nevěří, to nedokáže.
Vím že to je problém nás všech. - Upřímnost.
Být upřímný k člověku, kterého máme rádi. Já vím to se kecá patnáctileté holce co možná ani neví co to je láska - a už vůbec neví jaké to je mít vztah. Ve skutečnosti nesmutním nad tím, že by mě neměl rád, jsem si jistá že má. Cítim to někde v mém vlněném medvídkovi. Člověk by se měl sebrat! Vzít telefon, nebo naskočit do autobusu a čekat to nejhorší - odmýtnutí - říct celý příběh podle vlastního scénáře napsaný na blogu.cz...
Nejsem první ani poslední kdo ztratil životní šanci na splnění vlasních snů, většina lidí si myslí že sny jsou až moc přehnané. Já si to také myslím ikdyž je mi patnáct let a netoužím po vyhrání loterie jak celý zbytek dospělích lidí - neboli rodičů. Doma pořád slýchám - "Nikdy si nedělej dluhy! Kéž bych vyhrála loterii". Mě se pár snů splnilo. O velkých prázdninách od začátku srpna jsem si představovala a tudíž logicky přála, aby pozvání mého tehdejšího kamaráda znamenalo mnohem víc, v tu dobu jsem byla zmatená z jeho flirtovacího chování , tak jsem doufala že konečně zjistím co mezi námi je. No jo. Tak za mnou na té pouťi přišel a rozjelo se to až do suché trávy pod hvězdy kdy mě okouzlil větou jestli mě smí líbat.
Pak jsem si přála aby náš vyjednaný venek znamenal jízdenku do světa zadaných..
CO? Že jsem si to přála?! Přeju pořád.
Takže jste asi pochopili, že v opilosti si vypustil svojí duši přímo do mý zmatený hlavy a řekl mi všechno co kdy holka jako já chtěla slyšet..Z jednoho dokonalýho večera bych se dokázala vzpamatovat, jo máte pravdu . Uklinila bych se tím, že opilí lidé říkaj přehnané věci a že brát je moc vážně by nebyl ten dobrý způsob jak pochopit proč druhý den vám nešeptal, jak moc je rád tady s váma. Jen jste na sebe koukali a čekali až vás ten druhý políbí. Berte ale zpět obrázek o mé tupé zamilovanosti do opilého kluka.Protože..
Tohle naše malý divadýlko nebylo jen jednou. Podruhé u stadionu, potřetí v parku na lavičce. Střízlivý. A tohle slovo mi vyselo v hlavě - i za střízliva mi řekl "Mám tě fakt rád". Naše malý lovestory mi zlomilo srdce. Jediný co vidím je pár co se líbá na zdi, spojené ruce z mlhy a ještě víc a víc úkazů o tom že jsem do něj blázen. Mí rodiče by zčervenali v uculujících úsměvech jak moc je to rozkošný a ťuťínkatý.Omyl. Je to pytel smutku a bolesti.
Vyznat se v tomhle klukovi je jako hledat lásku v tabulce čokolády. Nebo hledat konečný lék na cukrovku..
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama