4.2. I need you.

4. února 2012 v 0:29 | Vidle. |  Chtěla bych život jako z pohádky..
V zoufalých situacích, zoufalé činy.
Zhroutil se vám někdy svět? Ano, a co bylo nejhorší?
Pocit v uzavřeném prostoru..žádná díra aspon prostrčit ruku pro pocit že existuje něco jiného než tahle krabice...Zužije se, každým dnem jsem blíž k panice..Nehty zaryté v kůži. Jsem blázen? Zešílím?
Připadám si jak..jak holka uprostřed náměstí a nahá ..všichni se mi smějou, hází po mě všechno co měli po ruce..Honza jen prošel tenkou ulicí a ani se nepodíval, ani se neudivil. Jsem mu tak lhostejná.
Mám pocit že se dusím, mám sucho v krku..Všechno mě ničí.."Honza vrať se, pomoz mi..Prosím! Prosím!" ..Ani se neotočí jde dál..Padám, už jenom padám. Cítím se jak mimo své tělo. Extáze, bezvědomí..

Pořád brečím, protože už jsem pocítila poslední ránu.
Když brečim cítim se jak schoulená v nemocnici, držím plyšový polštářek a tiše vzlykám. Nemůžu usnout, protože mám strach že to bude pořád horší. Pět doktorů kolem mojí postele mi komentují nateklé oči od pláče a říkají svoje naučené a tolikrát vyslovené scénáře. Jsem jim lhostejná.
Když sedím v lavici a přemýšlím nad svým životem, uhýbám se od papírových koulí co se mi strefují do hlavy, na třídní akce se nevzrušuju a pokaždé když se mě učitel na něco zeptá.."Co?". Nevnímám dění kolem sebe, realita je za mojí vytvořenou říší. Je ještě černější než před půl rokem nebo než včera. Připadá mi, že je mi hůř a hůř.Citim se jak malá chudinka, co se bojí kluků z vedlejší třídy,protože jí buzerují kvůli tomu že dostali pětky a já čtyřku z matiky. Holka, co se bojí napsat Honzovi hloupé Ahoj, aby se s ním začala bavit jako dřív, aby vše bylo jako dřív a pozvala ho ven. Pořád čučí jak je online, koukne se na profil..A linoucí se slyz dolů a dolů..
Zásah.
Spoustu přátel, ON a ONI..
Žádné JÁ a ON.
Jsem mu ukradená jak jsem říkala, když jsem si přečetla komentáře brečela jsem ještě víc...Ten kluk je ten pravej a je tak dokonalej, a už je pryč. Obešel celé náměstí a ani si mě nevšimli jak mě každý sráží na kolena. On i radči bruslil s kamarádkama a fotil se a zpíval si údajně I am sexy i know it. Ani neví jak jsme si podobní, nedal mi skoro žádnou možnost. Nemůžu se srovnávat s lidma s kterýma je deno deně. A proto brečím, protože už vím že ho nikdy neuvidím, že už je konec. Byla jsem jen holka, kterou chvíli chtěl a teď už ho to přešlo. Bortím se na části, protože on je štastný. Hrozně štastný a co z toho života mám já?
Cukrovku?
Rodiče co mě nechápou?
Školu, která mě deptá?
Kluka, kvůli kterému brečím právě teď?
...Lidi dělají zoufalé činy, třeba já jsem napsala Zbynkovi, že na Velentýna do Retra půjdu a aby šel zítra na oslavu mýho táty.
 


Komentáře

1 "Lemonny "Lemonny | Web | 4. února 2012 v 0:46 | Reagovat

Ahoj můžu tě poprosit o hlas pro "Lemonny tady: http://grantinek.blog.cz/1202/1-kolo-sonc-celebrit  ...díky:)

2 nenormálně normální. nenormálně normální. | Web | 4. února 2012 v 17:54 | Reagovat

To víš, každej není tak DOKONALEJ jako ty . Vidle, drží dobře násada?:*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama